[ cetina @ 11.04.2013. 21:18 ] @
Sve je radilo kako treba, i odjednom je skajp prestao da prepoznaje kameru. Obrisao sam skajp, instalirao novi, takodje i drajver za kameru. Softver od kamere normalno prepoznaje kameru sto znace da je kamera ispravna, ali mi nije jasno zasto skajp ne moze da je prepozna. Takodje je problem sto ja ne vidim kameru od drugog korisnika kada je on ukljuci.

Hitno mi treba pomoc, hvala unapred....
[ Uroboros @ 14.04.2013. 16:23 ] @
Pozdrav.
Takodje i ja imam isti problem sa kamerom i skype-om... Imao sam prilike da na dva racunara (malo starije konfiguracije, win xp) instaliram skype i kamere ali jednostavno skype nije hteo da prepozna nijednu kameru dok je video chat preko fb radio bez ikakvih problema. Kamera se fino instalira, lepo se vidi slika u pratecoj aplikaciji za nju ali skype ne reaguje. A kad sam te iste kamere instalirao na svoj racunar nije bilo nikakvih problema, pojavljivale su se u listi za izbor u skype-u i radile normalno.
[ cetina @ 15.04.2013. 20:22 ] @
Resio sam problem, instalirao sam stariju verziju skajpa i kamera je radila bez problema!

Pozdrav!
[ GORSHTAK @ 02.06.2013. 13:20 ] @
Sad sam i ja nakod dužeg vremena ukljucio kameru na skajpu i strefilo me je neprijatno iznenađenje, ne prepoznaje kameru koja RADIIIII.
Čitao sam malo po internetu i ispade da sad skajp ima spisak kamera sa kojim će da radi, ili da kažem stručno... radi samo sa skajp sertifikovanim kamerama.
Neko je preporučio da se instalira ManyCam (Virtual WebCam) i da ce to resiti problem, međutim meni nije pomoglo...
Definitivno tema za razmišljanje.... Ali definitivno, sve sto M$ uzme u ruke zas**e
[ GORSHTAK @ 28.07.2013. 22:54 ] @
Mali update na temu.
Drnao sam skajp sa ganc novom microsoftovom kamerom, pa mi opt nije radilo.
Tek nakon nekog vremena mi je skajp nekako "javio" da najnovije verzije ne podrzavaju kameru na starim racunarima.
Pratio sam korake i nasao sam link ka verziji 6.1 koja ne radi nikakav update na najnovije verzije skajpa, tako da mi sada radi.
A koji je link..... ni sada ne mogu da ga nadjem, sacuvao sam instaler na svom kompu....