[ herzog @ 30.04.2013. 16:06 ] @
Ne znam kako je kvar nastao. Nisam je nijednom izvadio bez kliktanja na dugme 'safely remove'.
Kvar je najpre izgledao ovako : Uštekam , i prikaže se onaj meni gde sistem (7) priupita šta hoću
da radim, i onda se najednom izgubi (uz karakteristićan zvuk, kako kad se klikne 'safely remove',
isti alert tone-zvuk upozorenja). Probao sam to par puta, vide se fajlovi ali se tako brzo samo isključi
da nema apsolutno nikakve šanse da pokrenem ili kopiram bilo koji fajl.

Onda sam otišao na http://www.transcend-info.com/Products/online_recovery_2.asp
pa probao najpre opciju da očuva sve fajlove , da je nekako opravi. Dobio sam poruku
da je uspelo. A nije. Onda sam kliknuo na drugu opciju (Da sve formatira), pa sam dobio praznu flešku,
koja takodje ne radi, uz istu manifestaciju problema kao što sam naveo u prvom pasusu.
Garancija je istekla.

...
Isto ovako mi se ponaša 1 miš (sam se isključuje, pa se opet uključuje,ali njega sam batalio)
[ gti2 @ 30.04.2013. 21:12 ] @
Moguce je da imas prekid na USB konektoru.Da li si probao da je stekas i u prednje i u zadnje konektore?
[ herzog @ 02.05.2013. 16:48 ] @
Ne radi ni otpozadi. Pali se i gasi naizmence, a izgleda da je program JetFlashRecovery nije ni formatirao.
Fajlovi (ovi sitniji) mogu da se pokrenu , ukoliko sam dovoljno brz.
[ Binary Mind @ 08.05.2013. 17:09 ] @
Pogledaj ovu topovanu temu. Ja sam neke Transcendove fleske koje nisu saradjivale uspeo da osposobim sa alatima koji su pomenuti u toj temi.