[ neca @ 12.03.2004. 13:35 ] @
Nasao sam ga u neckerman katalogu po ceni od 5495 dinara (pise da je 10990 ali kao snizenje 50%)

U specifikaciji pise sledece:

3.5 megapixela
4x digitalni zoom
ugradjen blic i samookidac
ugradjen mikrofon
1.5' TFT display
16mb memorije
USB prikljucak,USB kabl...

Jel zna neko kakav je taj aparat i da li vredi za ove pare za koje sam ga nasao?

Nikad se nisam interesovao za aparate tako da ne znam koliko je to dobro.
Hvala unapred
[ jdyagroo @ 12.03.2004. 16:44 ] @
Pazi ovako ,fotoaparat za te pare vredi da se razumemo ,ja sam imao mustek 3500 koji je imao slicne karakteristike,no ipak je to amaterska kamerica video sam o cemu se radi,mada za pocetnika kao sto si ti kako sam kazes bice i vise nego dobro ako je to zaista ti sto pise i ako iskljucimo onoaj faktor kataloske prevare sto da ne !

Kasnije ces pojacati apetit i uzeti neku jacu zverinu kao sto su sony,canon....
[ neca @ 12.03.2004. 17:45 ] @
Pa pazi ne znam na koju vrstu kataloske prevare mislis...ja sam ih danas zvao da narucim i kao rekli su sve je OK,sticice za nekih 2 nedelje. Samo mi je zena koja se javila na telefonu rekla da ne dolazi memorijska kartica uz njega...doduse ja to nigde nisam ni procitao bitno je da ima prostora za nju.
[ jdyagroo @ 15.03.2004. 14:08 ] @
Ne znam ono vidis torbu na slici mislis slona mozes u nju da stavis a ono kad stigne nesto ne veca od nesesera,no ipak tehnika nije bas tako pa ja ti zelim srecu sa kamericom a postuj ovde kakvi su ti utisci pa mozda je ja kupim svom kumu ako si ti zadovoljan sa njom?????