[ predatorx7 @ 03.05.2013. 11:44 ] @
Pozdrav,

imam ovaj dj midi controller - dj tech i-mix.
Imam veliki problem sa njim, kad ga ubacim na usb i prikljucim na virtual dj radi ok jedno 30ak sekundi i onda odjednom stane. Ona led svetla funkcionisu i izgleda kao da je sve ok, ali odjednom prestane da daje komande.
Znaci muzika ide i dalje, svetla na kontroleru svetle, ali kad pritisnem dugme nista se ne desava. Onda iskljucim iz usba i ukljucim opet i tad radi jos tako nekih 30ak sekundi i opet stane.

Probao sam na 2 razlicita kompa, 2 razlicita sistema (xp i win7) sa milion verzija virtual dja (cak sam probao i trial sa oficijalnog sajta) i uvek dobijem isti rezultat.

Neka pomoc ?
[ Filip_ @ 09.05.2013. 22:40 ] @
Uvek sam bio protiv tih igracaka u jednom komadu, jos kad su USB...No, da ne hejtujem xd

Probaj, ako ima (mislim da sam video na njihovom sajtu na slicici) poseban adapter za napajanje, valjda je od 12V, a ne da se napaja preko USB-a.

Ako je na Laptop-u, on mora biti prikljucen na struju ako imas USB uredjaj koji se napaja preko njega, da bi sve bilo koliko toliko stabilno.

Pogledaj da li su Windows-i na kojima si probao 32-bitni ili 64-bitni i verzije drajvera i ostalog da li se slaze i da li je kompatabilno, nikad se ne zna.

Takodje probaj kako radi Tracktor DJ...da li je isti problem prisutan.

Ostalo...sem nekog kvara, mi nista ne pada na pamet...

[ cyBerManIA @ 10.05.2013. 00:44 ] @
Koji audio interface koristi? Preko kog audio drajvera ide zvuk? ASIO/ASIO4ALL koristis?
Mozda je do napajanja jer se ne desava na jedan PC, no probao sam podosta tih kontrolera i nijedan nije imao frku. Uglavnom se tu vrti mala potrosnja. Pre bih rekao da se ukove drajver..