[ vijay @ 16.05.2013. 20:43 ] @
Posle instalacije najnovije verzije NVIDIA drajvera Windows 7 ima problema sa grafikom. Nestao je Aero i ne mogu da ga ukljucim nigde (MicrosoftFixit.Aero.RNP aplikacija kaze da ne postoji mogucnost na grafickoj). Pojavio se drugi displej koji je skriven desno od desktopa i mis tamo leti i ne mogu da ga iskljucim. Igrice takodje izbacuju iznenada u sred igranja. Posle instalacije drajvera kaze da nije dobro instaliran (Close, Reinstall, Wait to respond).

Probao sam vise puta instalaciju, probao sam clean install sa brisanjem konfiguracije, probao sam da snimim stariju ver drajvera isto se desava sa svim solucijama.

Sta mi je ciniti?
[ KrkaCiC @ 16.05.2013. 23:03 ] @
Aj da lupim
Probaj sa drugim drajverom,pa ako ni to nece probaj da obrises i drajver za MB ako mozes pa onda prvo VGA pa MB drajver-zvuci glupo ali tako sam ranije radio na nekoj VIA ploci sa Ati grafikom
Drugo,koji DirectX imas instaliran,jel poslednji?
Trece,skini NetFramework zadnju verziju za W7 i instaliraj.
To mi trenutno pada na pamet
Koja grafika je u pitanju? Probaj instalaciju nekog starijeg drajvera.
[ vijay @ 17.05.2013. 03:59 ] @
Hehe, nisi procitao, vec sam probao starije drajvere i ne rade.

Ovo se desilo po instalaciji novih, a sada i kada probam stare nece da se snimi kako treba. DirectX je 11 instaliran, a kada hocu da ga reinstaliram dobijem error:

An internal system error occurred. Please refer to DXError.log and DirectX.log in your WIn folder to determine problem.

A tamo nema nicega. Sta se ovo desava?