[ marinsu @ 21.05.2013. 11:15 ] @
Evo odlučio sam da pitam onog ko zna princip ili neki program ili nešto kako je moguće napraviti npr. neke fajlove za instal, i sada npr kada tu igru ili nešto instalira da mu traži da ukuca određeni kod. I kada on to učini da mu tu igru pokreće npr na određeno vreme 30 dana, kao premium fazon? A kada prođe tih 30 dana da ne može da koristi npr te komande neke ili ti tu igru? Šta je fazon ovde? Na koji način to funkcioniše i kako se može uraditi? Ovo me je počelo zanimati čisto iz svoje znatiželje, volim računare, bavim se web programiranjima za početak i uopšteno oko nekih sitnica. Dobro poznajem računar i njegove sposobnosti ali želim svoje znanje da unapređujem koliko je to moguće. Ako može neko da mi objasni biću mu vrlo zahvalan i pomoći ako mu trebalo nešto za buduće oko web-a ;) A može i naziv neki kako se to stručno zove :) Jer usputno kad sam postavio ovo pitanje pokušavam da nađem na čuvenom google to što me interesuje ali bezuspešno
[ X Files @ 22.05.2013. 20:10 ] @
Ne postoji univerzalni pristup implementacije trial programa, jer bi onda postojao i univerzalni krek.

Neka rezmisljanja:
http://www.elitesecurity.org/t215855-Skriveni-key-Registry
[ marinsu @ 27.05.2013. 10:54 ] @
Da ali meni je potrebno neki tut ili nesto sto ce mi se pokazati kako ja to da uradim. Mislim da si mi ti dao link za trial verzije kako pronaci i otljucati ga. Ja ne mislim na to, vec na to da ja napravim npr. neke fajlove svoje ili ti neki svoj program koji sam napravio i kada neko instalira preko exe fajla koji isto tako napravim i udje u tu igru da mu trazi pre ili posle pocetka sifru kako bi pristupio i mogao uci u igru, ali tako da vazi na mesec dana ili na neki par dana u zavisnosti koliko odredim da taj kod vazi ako me neko kapira hvala u napred na pomoci :)