[ parmin @ 27.05.2013. 05:49 ] @
Da li je Microsoft promenio izgled paketa ili sam ja nešto "pokvario" ne znam, ali dobio sam drugačiji formular za exel, word, access. Ne znam za dalje. Nisam gledao, trenutno nemam vremena.
[ parmin @ 27.05.2013. 05:54 ] @
Evo ga i exel
[ Goran Rakić @ 27.05.2013. 06:19 ] @
Klikni desnim na ikonicu kojom pokrećeš Office programe. Na kartici Compatibility pogledaj da li je slučajno uključena opcija Reduced color mode. Ako jeste, isključi je. Nemoj ništa drugo da klikćeš u tom prozoru.

Da kojim slučajem nemaš više monitora na računaru ili neki softver za povezivanje na druge računare?
[ parmin @ 27.05.2013. 19:30 ] @
Oficce paket otvaram desnim klikom na prazno i kada izađe padajući meni,idem na new i odaberem šta ću da otvorim. I ne izlazi kartica i ne mogu da pronađem tu karticu kompatibiliti. A inače imam još dva monitora, koji su povezani kablom, sem ovoga mog koji je wireless.
[ Goran Rakić @ 27.05.2013. 20:25 ] @
Kada kažeš monitor misliš li na ceo računar ili baš to da na jednom kućištu računara imaš priključena 3 monitora?

Ako stvarno imaš više monitora na jednom računaru, otvori podešavanja za te monitore (desni klik na prazno, pa Properties) i povećaj svuda broj boja na opciju "True color". Ne koristim Windows pa ne znam detaljnije da ti pomognem.
[ parmin @ 27.05.2013. 21:04 ] @
Imam 3 kompjutera, a svi su na istoj ADSL vezi. Nego mi objasni ono prvo, gde da nađem ikonicu za office paket. I gde da nađem karticu compatibility.
[ Goran Rakić @ 27.05.2013. 22:04 ] @
Ok, onda nije do monitora.

Potraži je u Start meniju, u grupi Programs.
[ parmin @ 28.05.2013. 19:19 ] @
Ako sam dobro razumeo, kliknem na start i ... nema programs. Verovatno si nešto ispustio, preskočio. Samo polako, korak po korak. Ako nešto preskočiš, ja sam se izgubio. Išao sam na My computer, pa na C particiju, zatim, desnim klikom na C paritciju, i otvorilo mi je nekoliko ikonica i među njima program files. Kada sam kliknuo desnim mišem na tu ikonicu, pa na explore, otvorilo mi je pedesetak ikonica i među njima ikonica za Microsoft office. Kada sam i nju otvorio našao sam više nekih podfoldera, ali nema ni kartice compatibiliti niti bilo šta drugo, slično. Pomaži. Korak po korak inače dopisivaće mo se ko zna dokle.
[ parmin @ 30.05.2013. 20:18 ] @
Da li je moguće da mi je istekla licenca za office program. Uzgred nisam je nikada imao.