[ Zana86 @ 28.05.2013. 19:53 ] @
ljudiii,zgresih nenormalno ! ima li mi pomoci,trazim vas savjet ??/
elem...otisla sam po dr put u usa na j1,pokusala produziti na turisticku,nisam je dobila i ja ostanem kao ilegalac nesto manje od god dana,i vratim se svojevoljno kuci_not deported.Citala sam u nj zakonu da mi je ako sam ostala manje od god dana ilegalna,zabrana ulaska 3 god,niko mi nista nije rekao kad sam napustala zemlju ali da su me negdje zapisali to je neminovno jer mi je homeland security officer rekao da imam very special name,indeed :/ !!! kuci sam vec 6 mj ,ludim i trazim nacin da se vratim.imam i dr pasos,hrvatski pa sam mislila da upisem college preko njega ,imam i pare sad i sve mogu da dam 20000dolara ,sta mislite pije li vode ,ambasade su povezane,imaju moje i ime i datum rodjenja dovoljno je da ukucaju ??? e da...i radila 3 mj na svoj ssn u tu ilegalnu god.....je li ima ikakve sanse da se izvucem ? je li znate iko sa slicnom sistuacijooom ?? Urgent mi je...

[Ovu poruku je menjao Zana86 dana 28.05.2013. u 23:41 GMT+1]
[ neca @ 29.05.2013. 06:36 ] @
Mozda probas preko meksika? :)
Salu na stranu, drugar se davno jos vratio iz USA isto je bio ilegalan i posle nekog vremena je hteo ponovo da ode kao turista, u ambasadi su ga pitali da li stvarno nikad ranije nije bio u USA on je rekao da ne, samo su mu vratili pasos i rekli da je odbijen.
Sad ne znam...verovatno zavisi od slucaja do slucaja, on je bio malo duze vratio se u srbiju i pokajao...
[ Zana86 @ 29.05.2013. 11:23 ] @
>