[ Ivan234 @ 30.05.2013. 12:36 ] @
Bezuspesno pokusavam da registrujem nalog na jednom sajtu za placanje (zaradu) putem interneta i kada zelim da krenem dalje,stalno dobijam poruku : Transaction Error: State required ,a u polje State/Provice/Region upisao sam Srbija ?

Sta da radim ? Hvala unapred na odgovoru !
[ Deni web dizajn @ 30.05.2013. 13:44 ] @
Nebi bilo lose da prvo proveris na google sta drugi kazu o tom sajtu. Masa sajtova za zaradu su ciste prevare.

Pokusaj jos par puta da popunis, vodi racuna da nisi nesto upisao pogresno. Ako i tad ne bude moglo posalji mail adminu od sajta pa ces da vidis sta on kaze, on bi trebao da ti kaze u cemu je problem. Moze jako lako da se desi da je greska do njih...

Neka polja mogu da zahtevaju samo slova (ime prezime...), neka brojeve + slova (ulica i broj)...

Tako da sve zavisi od slucaja do slucaja moze da bude ili da si pogresno popunio ili da je problem do njih.


[ BitiPrvi @ 30.05.2013. 17:20 ] @
Citat:
Ivan234:
Bezuspesno pokusavam da registrujem nalog na jednom sajtu za placanje (zaradu) putem interneta i kada zelim da krenem dalje,stalno dobijam poruku : Transaction Error: State required ,a u polje State/Provice/Region upisao sam Srbija ?

Sta da radim ? Hvala unapred na odgovoru !

Zavisi koji je sajt i kolega je dobro rekao da ima svega...
Meni je najžalosnije kad vršim neku registraciju i kada potražim na onoj listi "Serbia" nema je, već moram da odaberem Yugoslavia (a u isto vreme na listi se nalazi "država Kosovo").
E to je žalosno.
PS.
Možda Srbija nije na listi "poželjnih" zemalja.
Svega ima.
Mali off - imaš na YouTube clipove koje ne možeš pogledati a razlog navedu "nije dostupan u vašoj zemlji"....
[ Deni web dizajn @ 30.05.2013. 21:12 ] @
To za kosovo nema veze sa tim da li neko voli ili ne.

Znam coveka sa Kosova koji mi prica da Vlada Kosova u sklopu aktivnosti promcije drzave radi na promociji na webu imaju oko 10 zaposlenih i oni cesto salju mailove na sve strane i traze da se uvrsti drzava Kosovo. Vece firme to obicno ne urade dok manje urade. Oni bukvalno kad nadju neki sajt salju mu svaki dan po par mailova i tako mogu i mesecima. Njima je to posao i svaki dan posalju po 1000-2000 mail poruka.

Puno se trude dok mi to ne radimo....


Obicno liste zemalja su deo nego dodatka za registraciju i ako u njega ubacis zemlju na masi sajtova ce da bude...



[ BitiPrvi @ 03.06.2013. 01:09 ] @
Citat:
Deni web dizajn: To za kosovo nema veze sa tim da li neko voli ili ne.

Znam coveka sa Kosova koji mi prica da Vlada Kosova u sklopu aktivnosti promcije drzave radi na promociji na webu imaju oko 10 zaposlenih i oni cesto salju mailove na sve strane i traze da se uvrsti drzava Kosovo. Vece firme to obicno ne urade dok manje urade. Oni bukvalno kad nadju neki sajt salju mu svaki dan po par mailova i tako mogu i mesecima. Njima je to posao i svaki dan posalju po 1000-2000 mail poruka.

Puno se trude dok mi to ne radimo....


Obicno liste zemalja su deo nego dodatka za registraciju i ako u njega ubacis zemlju na masi sajtova ce da bude...

Yugoslavija je prestala da postoji pa ja mislim sigurno više od........ 3-5 godina.
Na mnogim portalima razne tematike (npr za optimizaciju) i dalje postoji Yugoslavia - nepostojeća zemlja na listi.
To sam hteo da kažem, ne sad u smislu neke političke diskusije, već koliko su ti neki najblaže rečeno "neažurni".
Za ovaj konkretno sajt morao bih da ga proučim detaljno da vidim šta tu ima...
Inače postoji američka izreka "nema besplatnog ručka".
Sve gde se obećava velika zarada je u 99 posto slučajeva- laž.
Pozdrav.