[ zarkob @ 01.06.2013. 21:53 ] @
Poštovani,

napravio sam jedan amaterski sajt u joomli, koristeći free server i preuzet free template. Imam sad problem nalaženja html koda mog sajta, odnosno ne znam gde da potražim kod da li u joomli ili na tom free serveru. A razlog tome je pokušaj ubacivanja dodastnih kodova reklama.

Molim Vas za pomoć.
[ triolatice @ 18.06.2013. 09:02 ] @
Citat:
zarkob: Poštovani,

napravio sam jedan amaterski sajt u joomli, koristeći free server i preuzet free template. Imam sad problem nalaženja html koda mog sajta, odnosno ne znam gde da potražim kod da li u joomli ili na tom free serveru. A razlog tome je pokušaj ubacivanja dodastnih kodova reklama.

Molim Vas za pomoć.


Mislim da vama nije prilično jasna cijela tehnologija web stranica, posebno onih koje se odnose na dimamičko generiranej sadržaja.
Kada ste zaboravili neke stvari u prtljažniku automobila, pa nas pitate dali to da pogledate u automobilu ili u prtljažniku. Tako meni "zvući" vaše pitanje.

Free server predstavlja sredstvo ( medij) na kojemu se postavili svoje stranice, slično kao što se datoteke nalaze na vašemu računalu. Jedina je razlika što je na tome računalu vama dostupan samo folder gdje se nalaze vaše webstrance. Budući da je Joomla CMS sustav koji generički generira HTML kod , u samoj administarciji možete mijenjeti , dodavati i upravljeti sadržajem koji se tamo nalazi.

Kada je u pitanju Joomla CMS kod postavljanje pitanja obvezno navedite na koju se verziju odnose vaše pitanje.