[ labicko1 @ 11.06.2013. 15:23 ] @
Stvarno ne kapiram sta se ovo desava sa ES. Postavite temu kao reklamu za neki hosting a onda je zakljucate da ne moze da se postave komentari. Firmu koji vi reklamirate i stitite mCloud treba izbegavati, ona cisto dere one koji neznaju za bolje. Ovo je sramota za ES, i jos ovo postavite kao top temu. Glavni razlog za sve manje ljudi na ovom forumu su Admini, koji prosto teraju ljude odavde, stvarno trebate da obratite vise paznje kome se daje admin privilegije. Nebi me cudilo da je sam admin deo te firme (prevare), da je on sam pokrenuo temu a onda je zakljucao.
[ deZio @ 11.06.2013. 20:40 ] @
Bravo labicko1, ovo je nečuveno...
[ Deni web dizajn @ 13.06.2013. 01:51 ] @
Ja ne vidim nista lose sto ljudi reklamiraju i uzimaju pare za to. Stavili su clanak zakljucali, nebi bilo lose da su stavili da je to zakupljen clanak.

Ali toga ljudi ima na svakom forumu...

I mi ovde mozemo da otvorimo temu i pisemo iskustva slobodno niko nam to nece da brani.

I nebi bilo lose da neko kaze realno kako je posao sa njima, da napise ako je bilo problema. Koji su tacno...
[ labicko1 @ 13.06.2013. 07:07 ] @
Evo ga jos jedan iz lopovske porodice.
Vecina ovih nasih provajdera imaju na sajtu prodaju domena, nigde ne pise iznajmljivanje. Ja koa sto sam rekao imao sam cak i u govor neki o tome da mi ta firma prodaje a ne iznajmljuje domen. Ti ili ne shvatas ili namerno govoris lazi ovde. Sam domen i hosting, njihova cena je beznacajna u odnosu na cenu rada koji covek unese na sajt u toku nekoliko godina. Sada ti treba da radis na sajtu godinama a na kraju ti nisi vlasnik tog sajta, i to je tebi sasavim normalno. Na kraju same cene i uslovi su ovde uzasni.

Ovo je forum i ima svoje placene reklame gore, ali da admin postavi ovakvu temu u top teme i onda je zakljuca je cist bezobrzluk. Pogotovu zato sto su cene doticnog provajdera lopovske.
[ Burgos @ 13.06.2013. 11:46 ] @
Zaboravljaš da Gojko nije samo administrator, već i vlasnik foruma, pa ne vidim zašto ne bi ovo uradio.
[ mp3men @ 13.06.2013. 12:11 ] @
@ labicko1
a temu si mogao postaviti u ovaj forum Predlozi-pitanja
[ Sceko @ 13.06.2013. 12:53 ] @
Ovo vodi samo ka svadji, imas ti neka iskustva sa njima da bi uopste ista komentarisao?
[ Nemke_BG @ 17.06.2013. 08:09 ] @
Slazem se da cene jesu stvarno paprene (doduse nista paprenije od ostale domace konkurencije). Ali ne shvatam sto ti smeta reklama?
To imaju svi forumi/portali/sajtovi/sta god, tako da kud svi tu i mujo :)
[ deZio @ 17.06.2013. 10:10 ] @
Sve je to ok, ali treba istaći u nazivu ili u tekstu da je u pitanju plaćena reklama.
[ Nemke_BG @ 17.06.2013. 13:37 ] @
Citat:
deZio: Sve je to ok, ali treba istaći u nazivu ili u tekstu da je u pitanju plaćena reklama.


Da i to je obicno praksa svuda da se to napomene.
[ Predrag Supurovic @ 17.06.2013. 14:11 ] @
Mislim da je napomena da je nesto reklama i zakonski obavezno.
Sa sve deklaracijom koja je zakonom propisana i obavezna za svaku vrstu reklame.

[ deZio @ 17.06.2013. 19:51 ] @
Citat:
Nemke_BG:
Citat:
deZio: Sve je to ok, ali treba istaći u nazivu ili u tekstu da je u pitanju plaćena reklama.


Da i to je obicno praksa svuda da se to napomene.

Jel praksa kad dođeš na vlast da kradeš? Jeste. I jel to ispravno?
Ili ćeš biti fer pa raditi kako treba, ili će te boleti ona stvar i raditi kako ti se ćefne.. Ti si svojim odgovorom pokazao kako bi ti radio na tvom forumu. Ja tako na mom sigurno ne bih. Ne mogu ja ništa adminima ovog foruma. Na meni je bilo da podržim kritiku, e sad ako oni mogu prihvatiti tu kritiku - super, a ako ne, opet super, neka rade kako hoće..

Zna se gde stoje reklame na forumima a gde ne. A iako postoji dogovor da se plati tema, onda se lepo istakne da je sponzorisana tema, a ne dovoditi članove u zabludu. E sad naravno da vlasnik/admin može da radi šta mu se ćefne, niko im ništa ne može, ali da je to sasvim normalno - izvini nije.

Zašto ovde nema "sponzorisane teme"?
http://www.webhostingtalk.com/forumdisplay.php?f=156

A očigledno je gde bi hosting provajderi pre želeli da se reklamiraju, na webhostingtalk ili ovde.. Toliko o praksi..
[ Nemke_BG @ 17.06.2013. 21:47 ] @
Citat:
deZio: Jel praksa kad dođeš na vlast da kradeš? Jeste. I jel to ispravno?
Ili ćeš biti fer pa raditi kako treba, ili će te boleti ona stvar i raditi kako ti se ćefne.. Ti si svojim odgovorom pokazao kako bi ti radio na tvom forumu. Ja tako na mom sigurno ne bih. Ne mogu ja ništa adminima ovog foruma. Na meni je bilo da podržim kritiku, e sad ako oni mogu prihvatiti tu kritiku - super, a ako ne, opet super, neka rade kako hoće..

Zna se gde stoje reklame na forumima a gde ne. A iako postoji dogovor da se plati tema, onda se lepo istakne da je sponzorisana tema, a ne dovoditi članove u zabludu. E sad naravno da vlasnik/admin može da radi šta mu se ćefne, niko im ništa ne može, ali da je to sasvim normalno - izvini nije.

Zašto ovde nema "sponzorisane teme"?
http://www.webhostingtalk.com/forumdisplay.php?f=156

A očigledno je gde bi hosting provajderi pre želeli da se reklamiraju, na webhostingtalk ili ovde.. Toliko o praksi..


Ne kapiram cemu post posvecen meni, kad sam ja potvrdio ono sto si ti rekao?
[ angelos @ 17.06.2013. 22:23 ] @
Dobro, hoce li neko da napise šta je konkretno problem? Čisto da i mi ostali znamo.
[ deZio @ 17.06.2013. 23:10 ] @
Citat:
Nemke_BG:
Citat:
deZio: Jel praksa kad dođeš na vlast da kradeš? Jeste. I jel to ispravno?
Ili ćeš biti fer pa raditi kako treba, ili će te boleti ona stvar i raditi kako ti se ćefne.. Ti si svojim odgovorom pokazao kako bi ti radio na tvom forumu. Ja tako na mom sigurno ne bih. Ne mogu ja ništa adminima ovog foruma. Na meni je bilo da podržim kritiku, e sad ako oni mogu prihvatiti tu kritiku - super, a ako ne, opet super, neka rade kako hoće..

Zna se gde stoje reklame na forumima a gde ne. A iako postoji dogovor da se plati tema, onda se lepo istakne da je sponzorisana tema, a ne dovoditi članove u zabludu. E sad naravno da vlasnik/admin može da radi šta mu se ćefne, niko im ništa ne može, ali da je to sasvim normalno - izvini nije.

Zašto ovde nema "sponzorisane teme"?
http://www.webhostingtalk.com/forumdisplay.php?f=156

A očigledno je gde bi hosting provajderi pre želeli da se reklamiraju, na webhostingtalk ili ovde.. Toliko o praksi..


Ne kapiram cemu post posvecen meni, kad sam ja potvrdio ono sto si ti rekao?

Izvini onda, mislio sam da si bio ironičan kad si napisao tu poruku.

[ labicko1 @ 21.06.2013. 01:53 ] @
Apsolutno si preterao sa ovim blaćenjem ES-a a bez ikakvog smisla.

Angelos te je lepo pitao da mu objasniš šta je konkretno problem, a ti ponovo ni reč o tome nisi rekao nego i dalje nastavljaš sa nesuvislim pljuvanjem celog ES-a a bez ijednog jedinog argumenta za bilo šta što pričaš.

Kraj.