[ Jorgovan88 @ 16.06.2013. 14:45 ] @
Drugar i ja smo otvorili social network slican twitteru pa trazimo neki jak sajt koji bi okacio nase dugmice za sherovanje... Za koji dan napravicemo reshare dugme tako da ce svi clanovi moci da sheruju nesto sto je neki clan sherovao - na taj nacin stvari ce brze postati viralne u odnosu na facebook - vidim da neke slike imaju 10.000 lajkova ali to nije postovano na 10.000 timelinova :)

http://www.leegly.com/sharebuttons

Za pocetak Vi ne biste imali puno koristi od toga ali nakon odredjenog vremena svi bismo imali koristi... Stvari koje se resheruju izgledaju ovako...

http://prntscr.com/1a916m

:) Molim Vas za odgovor - spremni smo na svaki dogovor :)
[ dorijan @ 16.06.2013. 23:16 ] @
pretpostavljam da ta mreza ima da ponudi nesto potpuno novo? ili bolje od ovih postojecih? posto na ovoj stranici nisam nasao razlog da pravim nalog na jos jednoj drustvenoj mrezi...
[ Jorgovan88 @ 16.06.2013. 23:27 ] @
Na ovu drustvenu mrezu bi sada trebalo prvenstveno da nalog otvore vlasnici sajtova jer ce se (kada napravimo sistem resherovanja) razvijati bolja viralnost nego kod postojeceg sistema lajkovanja i sherovanja (na Fejsu) gde slika ima 10.000 lajkova a nista od toga nije objavljeno na tim timelin-ovima...

EDIT

Slicno pitanje mi je postavio jedan poznanik u smislu "Reci mi barem jedan razlog zasto da se registrujemo kod tebe" - "Pa nema Criminal Case, FarmVille i Zynga Pokera. Sta ces vise?" :)

[Ovu poruku je menjao Jorgovan88 dana 17.06.2013. u 01:00 GMT+1]
[ mr. ako @ 17.06.2013. 16:58 ] @
Citat:
Jorgovan88:
EDIT

Slicno pitanje mi je postavio jedan poznanik u smislu "Reci mi barem jedan razlog zasto da se registrujemo kod tebe" - "Pa nema Criminal Case, FarmVille i Zynga Pokera. Sta ces vise?" :)

[Ovu poruku je menjao Jorgovan88 dana 17.06.2013. u 01:00 GMT+1]

Nazalost, to i jeste razlog zasto narod visi toliko na fejsu. :D Ako neces to, imas Google+ gde su takve gluposti manje zastupljene medju korisnicima.


Citat:
Jorgovan88: Na ovu drustvenu mrezu bi sada trebalo prvenstveno da nalog otvore vlasnici sajtova jer ce se (kada napravimo sistem resherovanja) razvijati bolja viralnost nego kod postojeceg sistema lajkovanja i sherovanja (na Fejsu) gde slika ima 10.000 lajkova a nista od toga nije objavljeno na tim timelin-ovima...
[Ovu poruku je menjao Jorgovan88 dana 17.06.2013. u 01:00 GMT+1]

Ovo sto sam boldovao u tvom citatu, "bolja viralnost"... zvuci kao pleonazam i ukljucuje mi "bullsh*t signalnu lampicu". :)
[ Jorgovan88 @ 17.06.2013. 20:00 ] @
Dobro pa nema problema - ko misli da ne treba da se registruje neka se ne registruje... Ja znam sta treba da uradim. Facebook postoji toliko dugo pa opet postoje ljudi koji nikad nisu otvorili nalog tamo...
[ mr. ako @ 18.06.2013. 03:37 ] @
Da me ne shvatis pogresno, ovo sto sam napisao je ono sto mislim da moze biti problem i ono sto mi se nije svidelo na "prvi pogled" i zakljucci su izvedeni na osnovu vrlo malo informacija i povrsnog pogleda. Naravno, srecno sa projektom, pa cemo nove zakljucke izvoditi kad bude bilo vise informacija i materijala. :)
[ dorijan @ 18.06.2013. 07:29 ] @
Citat:
Jorgovan88:

Slicno pitanje mi je postavio jedan poznanik u smislu "Reci mi barem jedan razlog zasto da se registrujemo kod tebe" - "Pa nema Criminal Case, FarmVille i Zynga Pokera. Sta ces vise?" :)

[Ovu poruku je menjao Jorgovan88 dana 17.06.2013. u 01:00 GMT+1]


Ljudi idu negde i rade nesto zato sto nesto ima, a ne zato sto nesto nema. A kad imaju vise opcija, onda idu tamo gde je lepse ili jeftinije ili lakse... Ako imate nesto takvo da ponudite onda ste na dobrom putu. Ako ne...
[ Aleksandar Klickovic @ 19.06.2013. 12:29 ] @
$18 i eto nove socijalne mreže koja će da pohara svet :)
http://codecanyon.net/item/php-social-network-platform/3740004

Mogli ste bar ikonografiju, logo da promenite, a ne samo pozadinsku boju (koja je btw ruznija od originalne plave)

Al ajde, podrzavam :)
[ Jorgovan88 @ 20.06.2013. 14:24 ] @
ta skripta za 18$ moze samo da bude osnova za nesto... A da bi dostigao to nesto moras da kodiras dok ne umres... Evo ti nedostaci te skripte za 18$ iliti sta sve treba da iskodiras da bi imao normalan sajt (ne kazem dobar nego normalan)

Citat:
Script without "Ban IP" "Mail Activation" "Reshare button" "Url Rewrite" "No Captcha" "No spam control"
"External share button" and many :)


Sto se tice zelene boje namesticemo da korisnici biraju boju kao ovde na elisecurity - mislim to nije tesko a mislim da ce korisnicima biti zanimljivo mada meni se svidja ta zelena... Ona original plava mi je nekako previse drecava :) Hvala za sugestije ;)
[ since1986BC @ 20.06.2013. 15:55 ] @
Jedno je ES, a drugo su kompanije, kampanje i soc. mreze.

Aleksandar Klickovic hoce da ti kaze da moras da se brendiras, na vreme. Danas je to jako znacajno, posebno ako ces da krenes u kampanju sirenja mreze.
Ne moz' jedno jutro da si plav a sutra osvanes roze. Nece te ljudi uzimati za ozbiljno.
Dakle - nema korisnickog: ocu ovo, ocu ono ... ti im nudis (NAMECES) ono sto treba.

Inovativnost definitivno mora da ti je stavka no1. Jer i kod postojecih mreza, cim to pocne da zamire, korisnici postaju pasivni, a kompanije odmah manje daju na reklamu na takvim mrezama.
[ Jorgovan88 @ 20.06.2013. 18:11 ] @
Pa sad sta ja znam... Mislim svidja mi se ta zelena boja... Ako mi bude puno ljudi reklo da je ruzno promenicu...
[ Aleksandar Klickovic @ 21.06.2013. 10:48 ] @
Ali nije bila poenta u boji, to je samo stavka i ona je dosta subjektivna, više sam mislio na Logo i ikonice, pošto vidim da su zadržane sa originalne skripte. Takođe ima dosta ne-prevedenog teksta, pa deluje da je projekat još uvek u "idejnoj" fazi. Mislim da je bolje sačekati sa marketingom dok ne napravite jednu zaokruženu priču, pre svega kompletno funkcionalan sajt (makar i bez nekih naprednijih funkcionalnosti), pa onda tražiti sponzore i ocenu javnog mnjenja :)

[ Jorgovan88 @ 28.06.2013. 15:00 ] @
Hvala svima za savete... Ovo moram da okacim ovde posto je ovo napravio moj burazer koji ima 12 godina... Inace jako dobra stvar jer je bilo ovde dosta polemike u vezi moje ikonografije :)

Kancelarija moje kompanije Leegly :)