[ nemanja27 @ 27.06.2013. 07:17 ] @
Nije mi bas najasnije kako da koristim Disavow backlinks alat, a ne bih eksperimentisao. Da li neko moze da mi da mi da konkretan primer? Obzirom da bih izbrisao - ignorisao sve linkove sa nekih sajtova ja bih posalo fajl sledece sadrzine:

Code:



#Brisanje svih linkova na sajtu sajtnakomenezelimviselinkove.com
domain: sajtnakomenezelimviselinkove.com


#Brisanje svih linkova samo sa stranice odredjenastranicasajtanakojjnezelimviselink.html na sajtu sajt.com
http://www.sajt.com/odredjenas...ajtanakojjnezelimviselink.html





Takođe bih zeleo da pitam da li jos neko ima iskustva sa Disavow backlinks alatom? Da li je pre nego sto je koristio ovaj alat probao da kontaktira vlasnike sajta na kome je imao nepozeljne linkove na svoj sajt? Da li je to obavezan korak ili ne? Da li su komentari obavezni?

Hvala.
Pozz
[ . . . @ 28.07.2013. 14:08 ] @
Izgleda kao korisna stvar. Razmišljao sam o načinu da označim nepoželjne linkove ali nisam ni znao da tako nešto već postoji.


Citat:
nemanja27: Nije mi bas najasnije kako da koristim Disavow backlinks alat, a ne bih eksperimentisao. Da li neko moze da mi da mi da konkretan primer?


Bilo bi svima od koristi ukoliko bi neko ko ima iskustva sa tim postavio konkretan primer, ovo je potencijalno najkorisnija stvar jer svi znamo koliko ima zlonamernih linkspamera i koliko štete mogu da nanesu.
[ JokerUe @ 15.08.2013. 03:04 ] @
Bilo bi pozeljno prvo kontaktirati vlasnike sajtova. Napises neki "uljudan" email gde kazes da je tvoj sajt penaliziran od strane googla i da bi ti ucinio veliku uslugu kada bi uklonio link prema tvom sajtu. Velika vecina njih pristaje dok neki za to traze novac (radio sam link removing za neke Engleze i kontaktir'o vlasnike preko 5000 sajtova i zaista velika vecina zeli da pomogne). Imas na youtube dosta konkretnih primera vezanih za Disavow tool.