[ nikolapirot @ 29.06.2013. 19:58 ] @
Koristim windows 7 koji sam upravo instalirao. Interesuje me kako da skinem drajvere za laptop asus K54LY. Ne rade mi neke sitnice na koje sam se navikao kao sto su sve funkcije touch pad-a fn dugme, i postoje dva ne instalirana drajvera koje win7 nije mogao da nadje. Da li postoji neki program koji moze da indetifikuje sve sto mi treba i da skine drajvere koji mi trebaju? Takodje je windows instalirao drajvere za graficku i sada ne mogu da stavim toliku rezoluciju kao pre.
[ cyBerManIA @ 29.06.2013. 20:17 ] @
Evo linka za K54LY na asus support sajtu. Izaberi samo Win7 i kreni da instaliras ono sto ti treba. :)
[ nikolapirot @ 29.06.2013. 20:58 ] @
Hvala za link, ali imam jos par problema, vamo nema nigde drajver koji ispravlja sledece stvari:
PCI Simple Communication Controller
SM bus controller

i takodje kada skinem ovaj USB drajver pise da nece da instalira USB root hub i ne radi usb 3.0. Kako ovo da resim? Tacnije u device menager-u pored usb root hub stoji uzvicnik a kada pokusam da ga update-ujem kaze Allready up to date
[ calexx @ 29.06.2013. 21:29 ] @
Jesi li instalirao onaj najvaĹžniji drajver koji se nalazi pod Chipset?
[ nikolapirot @ 29.06.2013. 21:44 ] @
Jesam, uspeo sam sve da resim, ali ovo sa usb-om nikako, nigde ne mogu da nadjem drajver za USB 3.0. Tj ima ga na sajtu ali mi ne resava problem, javlja se problem kod USB root hub
[ nikolapirot @ 01.07.2013. 09:48 ] @
Ima li neko resenje za usb root hub? Ja stvarno ne mogu da nadjem, a sobzirom da imam samo 2 USB porta, veoma mi je potreban ovaj drugi jer trenutno radi samo jedan.