[ konspirator93 @ 31.07.2013. 10:56 ] @
Naime kada su izbacili novi firmer za taj ASUS O!play mini + ja uredno procitah sta on podrazumeva i videvsi samo pozitivne-jer su samo to i naveli-ubacih ga!

Bio sam i dovoljno oprezan da sacekam neko vreme(par meseci) kako se ne bi desilo nesto tipa upravo ovog sto se i desilo a to je da su skotovi iz ASUSA zbog satro pravnih regulativa potpuno izbacili opciju kopiranja file-ova u bilo kom obliku!!!
Uradio check i double check i nema dvojbe,bas je tako kako i navodim...
Kako ih nema milion u svetu i ocigledno oni koji imaju taj ASUS ili nisu radili upgrade ili ih i ne zanima ta ranije normalna opcija ili pak nisu zeleli da pisu o tome,sta god,samo jednu jedinu informaciju vezanu za negativne posledice promene fw-a uspeh da pronadjem ali bez resenja...

Bacih se u pretragu za downgrade medjutim nadjoh razlicite savete,inace fw je bio 02.04.02 a sada je 02.06.00

Sve ostalo radi bez problema ali meni je zbog nekoliko ext HDDova nakacenih na taj mediaplayer to esencijalna alatka jer inace moram da ih kacim na komp sto je bas smor a i nedavno mi skoro ispade jedan,srecom u letu ga uhvatih
[ konspirator93 @ 02.08.2013. 11:10 ] @
Nadjoh resenje,mozda nekom pomogne...

Naime,nakon opseznog search-a i trazenja resenja,ispostavilo se da jeste bilo nekoliko slucajeva tzv "bad flash"-a kod downgrade-a medjutim isto tako ima i uspesno izvedenih pokusaja.Slobodno se moze postupiti po PSu iz soft menija tj. USB UPGRADE(uputstvo u pdf-u dolazi sa fw-om).Uradio,proverio,radi!

Uglavnom,poslednji fw koji podrzava MOVE/COPY f-ju jeste 02.05.00 ,nijedan posle njega nema doticne alatke.Btw,ne postoje realne prednosti novog fw-a jer donosi samo totalno nepotrebne gluposti.