[ ChanMaster @ 15.03.2004. 09:03 ] @
Vec treci put na razlicitim kompjuterima mi se desava ista stvar. Zavrsi se instalacija Xp-a sve funkcionise kako treba mozes instalirati drivere, programe itd sem dva izuzetka... Ne daje mi da instaliram zakrpu koju je Micros*ft dao protiv Blastera i druga stvar Norton Antivirus 2004 pravi ista sr*nja, zavrsi instalaciju i dodje do dela registracije i tu prekida svaki "razgovor" samnom...
E da kompjuter funkcionise bez ikakvih problema (koliko dugo ne znam - zbog zakrpe protiv Blastera)
Je li ko imo slican ili isti problem bar jednog dela od ova dva koje sam naveo????
[ reiser @ 16.03.2004. 23:26 ] @
Za zakrpu za MSBlast - RPC Patch ti treba najmanje Windows XP sa instaliranim Service Pack 2.
[ kUdtiHaEX @ 17.03.2004. 06:23 ] @
Citat:
Marko Paunovic:
Za zakrpu za MSBlast - RPC Patch ti treba najmanje Windows XP sa instaliranim Service Pack 2.


To znaci da niko od nas ne moze da instalira patch :D Pogresio si u kucanju, SP1 je neophodan da bi se instalirao RPC patch.
[ ChanMaster @ 17.03.2004. 18:14 ] @
Ne bih da kvarim raspolozenje i uopste znanje onih koji odgovaraju na postavljeni problem. Ali radim kao kompjuter tehnicar vec 5 godine i poznate su mi te stvari oko instalacije i instaliranja...
Problem je postavljen gore i voleo bih samo da znam jel ko imao isti ili slican problem i jeli nasao resenje za njega...
Meni se taj problem javio u poslednjih par dana i to na razlicitim kompjuterima pri instalaciji xp-a koji u sebi sadrzi sp1.
Hvala kUdtiHaEX-u i Marku...
Ima li jos nekih predloga????
[ reiser @ 17.03.2004. 20:22 ] @
Citat:
kUdtiHaEX:
Citat:
Marko Paunovic:
Za zakrpu za MSBlast - RPC Patch ti treba najmanje Windows XP sa instaliranim Service Pack 2.


To znaci da niko od nas ne moze da instalira patch :D Pogresio si u kucanju, SP1 je neophodan da bi se instalirao RPC patch.


Da, 2 nije jos izasao :) Moja greska.
[ pctel @ 18.03.2004. 01:38 ] @
Ja sam imao neku zakrpu protiv Blastera za obican XP bez SP1.
[ kUdtiHaEX @ 18.03.2004. 06:24 ] @
ChanMaster, glupo pitanje ali, da li si probao drugu kopiju Windowsa? Recimo, ja sam imao jednu kopiju na koju DirectX nije mogao da se instalira ma sta mu radio...
[ kUdtiHaEX @ 18.03.2004. 06:25 ] @
E da zaboravih josh nesto: sistem u principu moze i bez te zakrpe da radi, ali pre nego sto izadjes na net moraces da se obezbedis dobrim firewallom.
[ ChanMaster @ 18.03.2004. 07:30 ] @
kUdtiHaEX - Neces verovati ali u tom grmu je lezao zec! U medjuvremenu sam uradio bas to na jednom od sledecih kompjutera koji su mi dosli pod ruku. Par puta sam koristio kopiju koju sam nekada snimio ( "originalnu" kopiju sam bio negde zagubio), pa sam ti par puta instalirao drugu kopiju (koja se sad nalazi u korpi za otpatke), tako da je sve u najboljem redu sada....
Problem jeste bila (pretpostavljam nedovrsena) kopija kopije windowsa...

Ko razume shvatice...

POzdrav svima...