[ maksvel @ 29.09.2013. 15:36 ] @
Je l' probao neko ovo? Npr. kao zamenu za DropBox?
Malopre preturam po ovim aplikacijama ponunuđenim preko Installatrona u cPanelu i vidim ovo.
Prema oficijelnom sajtu, puno je korisnih funkcija.
Naročito je zgodna opcija undelete, koja se za preko 30 dana plaća kod DBoxa.
[ vuxor @ 30.09.2013. 06:22 ] @
Koliko se dobija online prostora?
[ maksvel @ 30.09.2013. 09:34 ] @
Ima raznoraznih provajdera koji daju manje ili više prostora. Mene zanima je li ko instalirao kod sebe na server. Razmišljam se da instaliram i preselim se sa DropBoxa, pa zato.
[ Predrag Supurovic @ 30.09.2013. 13:29 ] @
Ja sam testirao i prilično sam zadovoljan.
[ vladared @ 30.09.2013. 21:03 ] @
maksvel me je baš zainteresovao za ovaj projekat. Baš ću da ga testiram na nekom od mojih servera. Nigdene mogu da navatam razlike između free i enterprise varijante, semako nije ona priča o podršci jedina razlika...
[ vladared @ 31.10.2013. 12:22 ] @
Evo posle jednog perioda korišćenja da kažem moje utiske o istom:
1. Vizuelno nije da ostavlja neki utisak, ali radi radnju
2. Kao što sam rekao, radi radnju i za prosto "čuvanje" dokumenta, taskova, kontakata je odličan. Šerovanje radi radnju, ali iskreno viđao sam i bolja rešenja (npr Alfresco)
3. Ako se očekuju neke "exchange" funkcije, onda su zimbra, zarafa, open-xcghange mnogo bolje varijante, doduše onda šer baš i nije prenaglašen, ali ...
4. Kao alternativa za dropbox... Nope... Ne može se instalirati u Srbiji na androidu, klijenti rade na Win/Mac/Lin platformi, ali.. ukusi su različiti. Lakše je recimo uzeti google drive i 15G prostora, nego se sa ovim igrati.... No to je individualno.

Rezime:
Sve u svemu, radi radnju. Nije sjajno, ali na razumnom nivou korisnosti.