[ Gogojan @ 11.10.2013. 13:07 ] @
Imam veliki problem na više čatova verzije TUFAT Flashchat 6.0.8. Molio bih nekoga za pomoć. O čemu je zapravo reč. Te čatove sam postavio na više sajtova izmedju ostalog i na svoj. Na neki način, nakon što ga preinstaliram, neko uspe da ga deinstalira. Nije do servera, jer se čatovi nalaze na različitim serverima. Probao sam da obrišem onaj fajl UNISTALL tamo u admin folderu čata, probao da promenim permisije na folderima i datotekama, ne uspevam. Više od 10 dana isto. Na 15tak čatova, kako ga instaliram, nekada i nakon par minuta, čat je dole, deinstaliran. Verovatno da je neko pronašao "caku" za to, gledao sam da nije ubačena neka shel script, nema, a ipak se to dogadja. Može li, tačnije, zna li neko da mi pomogne. Unapred hvala.
[ radioab @ 12.10.2013. 12:08 ] @
i mene puno muci ponesto od toga,mada se dobro razumijem u taj chat meni neko permisije promijeni ne znam kako. inace moras izbrisat install.php pa pise ti kod instalacije sta moras izbrisat.. ako neznas javi mi se na mail pa cu ti preko skaypa objasnit sve. [email protected]