[ Shomi Li Jones @ 16.10.2013. 09:03 ] @
Razmišljam se da uzmem tablet, jer mi je laptop koji imam preveliko opterećenje da nosim na faks sa sobom. Uglavnom šaljem mejlove i pretražujem naučne radove i slične podatke ali bih voleo da mogu da napravim par slajdova i otkucam koji paragraf pa sa sam mislio da uzmem neki tablet sa pravim windowsom. HP ima i tastaturu uključenu (što bih dokupio u slučaju ovog drugog) ali je skuplji i baterija mu traje kraće.
Ima li neko neke važnije informacije vezano za ove modele ili možda bolji predlog?
[ Miroslav Jeftić @ 16.10.2013. 09:17 ] @
Ovih dana treba da izađe i Dell Venue Pro 11, mislim početkom novembra? Ja bih sačekao, pa uzeo i njega u razmatranje
[ Shomi Li Jones @ 16.10.2013. 15:34 ] @
Izguglo sam malo, i to je dobro rešenje. Sviđa mi se tastatura sad dodatnom baterijom... Da li misliš da će cena starijih modela opasti nakon izlaska Venua? Nije mi na odmet ni da uštedim :)
[ Miroslav Jeftić @ 16.10.2013. 20:12 ] @
To je već jako teško predvideti, zavisi i gde i od koga/kako kupuješ, mislim da nema pravila. Uglavnom, ako ti se previše ne žuri, možda i bude neki dodatni popust pred praznike.
[ dule_ns @ 18.10.2013. 11:35 ] @
Možda ti je ovo rešenje

http://www.anandtech.com/show/7428/asus-transformer-book-t100-review

kod nas bi trebalo da se pojavi kroz koji dan, koliko sam shvatio cena oko 40k za model sa 32GB (oko 16GB slobodno).