[ salesalesale @ 29.10.2013. 22:10 ] @
imam problem kako da ubacim firmvare, imam problem, skinuo sam ali nzm kako da ga ubacim , ako neko moze da mi malo pojasni, kako , bio bih mu zahvalan. pozdrav
[ Mile-Lile @ 30.10.2013. 07:31 ] @

Nekoliko samo stvari koje bi trebalo da znaš:
1. Pročitaj uputsvo! OBAVEZNO!
2. Resetuj ruter držanjem reset tastera na poleđini rutera (ovako ćeš izbrisati nvram).
3. Ni slučajno ne flešuj preko wi-fija. Isključivo kada si povezna preko kabla...
[ salesalesale @ 30.10.2013. 08:58 ] @
meni je stari firmvare, i nema ovo dugme gde pise odaberi datoteku, ima samo gde pise upgrade, i kada kliknem tu izbaci error tft server pft server tako nesto izbaci, znaci meni je stari firmvare, i mora drugacije da se ubaci, a ne znam kako, znam da pojavljuje neki server gresku u pitanju, ako znate kako pomozite mi, a resetovao sam ruter ali to nema, dugme za ubacivanje datoteke,pozdrav
[ salesalesale @ 30.10.2013. 09:04 ] @
Citat:
salesalesale:
imam problem kako da ubacim firmvare, imam problem, skinuo sam ali nzm kako da ga ubacim , ako neko moze da mi malo pojasni, kako , bio bih mu zahvalan. pozdrav

Samo da napomenem da mi je stari firmvare, prva verzija koja ide uz ruter i nema kao ovo na slici ovde gde moze datoteka da se odabere i upgradeuuje , vec samo upgrade direktno sa nekog servera ali tako nece.
[ salesalesale @ 30.10.2013. 09:07 ] @
http://www.youtube.com/watch?v=drVxxdaZqqw

Naso ovo na youtube, ali nemogu da se snadjem skinuo sam ovaj firmavare ali ovaj programcic nemogu da skinem sto se ubaca fimraver dirketno u ruter, ako neko zna nek javi mi .