[ trader6 @ 31.10.2013. 14:04 ] @
Nova tarifa X Faktor

http://www.mts.telekom.rs/index.php/x-faktor-tarifni-profil.html


[Ovu poruku je menjao trader6 dana 31.10.2013. u 15:28 GMT+1]
[ Jbyn4e @ 31.10.2013. 15:58 ] @
Pa možda neko voli....

Nego je li to prva tarifa kod mts sa
Citat:
Kada iskoristite količinu podataka u okviru pretplate, imate mogućnost da do kraja meseca besplatno koristite Internet, sa smanjenom brzinom protoka - do 64/32 Kb/s.
[ S A J A @ 30.11.2013. 22:54 ] @
Te nove "X Faktor" uopšte nisu loše. Malo sam pogledao, i za 260 din više, u odnosu na moju MIX NET tarifu, dobija se više minuta, poruka i interneta. Odem ja danas u njihov korisnički centar, čekam red pola sata, dođem "na pult" i kažem da hoću da promenim tarifu. Kažu: "moraš da potpišeš ugovor". Ja reko da neću da potpisujem nikakav ugovor, hoću samo da promenim tarifu (ni sad nemam nikakav ugovor). Kaže: "Ne može, ta tarifa ide samo uz dvogodišnji ugovor, može i telefon da se uzme". Pogledam na sajt, to nigde ne piše. Pitam ih, što to nisu stavili na sajt, tamo pišu da postoje određene tarife ali ne piše da su te tarife uslovljene nečim. Kažu: "pa znate, ovo, ono...". Tu se ja iznerviram i postanem neprijatan prema njima, u stilu, koji moj sam ja dolazio i čekao u redu ako sad ne mogu da promenim tarifu, da nije u redu da na sajtu napišu nešto a onda kad dođeš ispostavi se nešto drugo. Na kraju sam popunio "zvaničan prigovor", nije da mi je toliko stalo do te tarife nego ne volim da neko pravi majmuna od mene.