[ InterMilanSerbia @ 03.12.2013. 07:10 ] @
Preuzeo sam skripte dugmica za koji omogucavaju deljenje preko drustvenih mreza(share button) i to za fejs,tviter,linked in,google+ i pin it.
Iz koda skripti za fejs i tviter jasno se vidi putanja ka slici koja vrsi funkciju ikonice sto omogucava lako menjanje ikonice,odabir njenog dizajna.
Zeleo bih da mi ikonice share button-a imaju ujednacen dizajn,ali problem mi predstavlja pre svega linkedin ikonica.
Kako da zeljenu ikonicu koja se nalazi na odredjenoj web adresi postavim umesto one defultne koju sam dobio generisanjem koda na oficialnom sajtu na kojem nisam nasao parametre(sugestije) za manipulisanje dizajnom.
<script src="//platform.linkedin.com/in.js" type="text/javascript">
lang: en_US
</script>
Kako ovde da promenim dizajn ikonice kada od koda imam samo ovo?
Zna li neko neku drugu skriptu za linkedin share button?
Isti problem imam i sa google+ ikonicom ali mislim da ga i sam mogu resiti.
Ja znam da postoje generatori koda za komplet share button ikonica,pronasao sam ih ali ih ne bih koristio.

Drugo pitanje glasi:Mogu li da uputim sa jedne stranice link koji ce voditi ka tacno odrednjemo mestu na drugoj stranici(npr. ka drugom tabu tabed panela druge stranice iako je prvi primaran) i kako? Znam da uradim na istoj stranici uz pomoc onfocus atributa ali ne znam kako ka drugoj stranici ako to uopste moze.
Unapred hvala puno.