[ digitalac95 @ 03.12.2013. 22:02 ] @
Pozdrav ljudi, imam ove zvucnike i od kad sam ih dobio (polovne) imam problem koji je sad jos veci.

Naime, od kad sam ih dobio desava se da zvucnici pucketaju pogotovo kad mi u kuci radi ves masina ili se neki prekidaci u kuci koriste. Desava mi se cesto u vecernjim casovima ali i preko dana da cujem neku radio stanicu preko njih, zvuk te stanice zna da bude tih ali zna i da se odjednom poveca na veoma primetnu jacinu( za vreme spavanja zna da me probudi), to se desava u kratkim vremenskim intervalima a potom se ne cuje nista. Koliko sam razumeo to su neke italijanske, madjarske radio stanice....
Posto nisam hteo da se previse oko uzroka interesujem to je tako radilo sve do sad...
Novi problem se pojavio pre par nedelja kada se odjednom tokom rada pojavi jako zujanje na cijem kraju se cuje kratko "beep" i to tako traje razlicito vreme, malo uzivam u tisini(nekoliko sekundi) i ponovo isto.
Pogotovo u vecernjim casovima. Evo na primer veceras od 20h ne mogu nista da odlsusam na racunaru zbog toga, pustio film da pogledam, nema sanse. Vise mi stoje ugaseni zvucnici zbog toga.(bedak :/)
Koliko sam shvatio to je neka privatna stanica jer sam nekoliko puta uz to jako zujanje cuo glas nekog coveka (na srpskom) kako doziva svog kolegu i "testira" frekfenciju.

Ja stvarno ne znam ljudi sta da radim, zbog cega on reprodukuje uopste frekfencije kad hoce, ali me sad strasno nervira i zarek'o sam se da cu ih na neki nacin popraviti ili ih lomim u fazi besa ako se ovo nastavi.

Znate li mozda do cega moze biti i postoji li neki nacin da se ovo resi?