[ greatbaraba @ 08.12.2013. 20:40 ] @
POz svima, imam jedan problem s kojim se mucim vec dva dana.

Zamenio sam ATI HD3450 sa grafikom Nvidia GT-430 i sam sebi stvorio problem, naima sa prethodnom karticom sam bez problema pustao filmove sa titlovima na kompu i gledao ih na TV Philips LCD (povezani preko HDMI kabla) preko opcije video theater (u control panelu ATI-jeve kartice), medjutim nakon instalacije nove grafike to ne mogu da uradim.
Uspem da napravim extended monitor (kao i sa prethodnom karticom) ali kad pustim film ekran na TV samo pocrni na momenat i ponovo se vrati na prethodno (samo slika pozadine) tj. film se pusti samo na kompu ali ne i TV, Citao sam negde da Nvidia vise nepodrzava overlay full screen video na drugom monitoru (ta opcija postoji kod ATI-ja) pa me interesuje da li je stvarno do toga ili je moguce podestiti Nvidijinu karticu da to odradjuje ili postoji neki program ikli nesto slicno sto mi moze pomoci.
Pokusao sam sve varijante ali ne zelim da mi slika bude clonirana na oba monitora vec extended jer ja cesto radim na kompu dok deca gledaju crtice na TV (to mi je bez problema funkcionisalo sa ATI-jem).

Imali neke pomoci.

PS. Pokusao sam sa nekim FakeOverlayMixer i MPC-HC ali tada nemam titlove na TV, a sa GOM Playerom neke hoce filmove da pusti bez problema a kod vecine zabaguje sa istim tim programom.