[ skenzo @ 10.12.2013. 22:48 ] @
U pitanju je www.carvinghistory.com
registracija je moguca u xp, chromu, exploreru, operi ali u windows 7 ne pamti sessije i ne moze da se registruje, tj u bazu podataka se ne unose podaci iz sessija koje sam zadao. Kad je u pitanju sesija na istoj stranici i kada je pozovem ucita se.Medjutim kada se preko emaila verifikuje registracija ne dobijaju se podaci zadati kroz sessije u stranici za verifikaciju i
to samo u windows 7.
[ dakipro @ 11.12.2013. 08:01 ] @
zvuci veoma cudno kako si ga opisao, malo ironije ali do sada nikod od preko 600 miliona korisnika windowsa 7 nije prijavio ovaj problem a siguran sam da bi ga brzo primetili.
Kad verifikujes registraciju, koje podatke ocekujes da imas u sesiji? Odnosno, da li pokupis iz sesije, posaljes na email ili ocekujes da sesija ceka i kad se korisnik vrati preko linka iz emaila?

Probaj korak po korak da objasnis postupak koji radis i gde se tacno desava problem
[ skenzo @ 11.12.2013. 11:11 ] @
Ocekivao sam da sessija ceka i da se aktivira nakon verifikacije emailom. Problem sam imao samo u mozzili ali je proradilo nakon sto sam izvrsio update sistema. Mislio sam da je problem u tome sto u windows 7 ne moze rucno da se podesi trajanje cookie vec da to moram zadati preko coda. Pokusavao sam preko setcookie ali ni tako nije htelo. Izgleda da je trebalo samo izvrsiti update. Tek sam nedelju dana na 7. Na predhodnom kompu sam koristio xp