[ skomi90 @ 11.12.2013. 11:59 ] @
burazer je pre dan dva izneo komp na spoljasnju temperaturu da ga izduva jer je bio pun prasine. kad ga je vratio pokusao je da ga upali i on nije hteo da upali ekran niti se cuo "bip" pri paljenju. taj problem sam resio kad sam malo prodrmao komponente, ispostavilo se da se procesor malo pomerio. jedno vreme je sve normalno radilo ali sad mi se javio novi problem, sada nece da udje na odredjene stranice(sajtove) kao sto su google, gmail, yahoo, facebook dok na neke ulazi bez problema. kada troubleshoot-ujem pise sledece "windows tested your internet conection and verified that you are able to access some websites", dok na browseru pise "bezbedonosni sertifikat servera jos nije vazeci" i "ne mozete da nastavite zato sto je operator web sajta zahtevao povisenu bezbednost za ovaj domen". taj kompjuter na kome se javlja problem je prikacen na net preko kabla dok na laptopu preko wifi-a pokazuje istu poruku u troibleshoot-u ali imam pristup svemu. da li neko ima bilo kakvu ideju kako ovo da resim??
UNAPRED HVALA!
[ SlobaBgd @ 11.12.2013. 12:26 ] @
Proveri datum na kompu.
Ako je pogrešan, to je znak da treba zameniti bateriju na matičnoj ploči, i podesiti vreme u BIOS-u.
[ skomi90 @ 15.12.2013. 12:18 ] @
stavio sam novu bateriju i podesio bios ali i dalje nema promene...