[ Shadowed @ 16.12.2013. 10:09 ] @
Ccc, posle toliko vrmena na forumu jos nisi naucio da kad nekog isprozivas pa zakljucas temu taj ce otvoriti novu da ti odgovori.

Elem,

Citat:
Goran Mijailovic:
Da nisam valjao ne bi me ni vraćali, kada sam otišao nisam se ponašao kao uvređena mlada i nisam pljuvao po forumu i ljudima s kojima sam do juče bio na prst u *** ;)

E, pa, vidis, ja jesam bio vredjan pre nego sto sam otisao.
Ne znam za tebe ali ja nemam obicaj da medjusobno stavljam sa ljudima prste kojegde a po ljudima sa kojima sam bio dobar nikada i nisam pljuvao. Ralno, nisam ni po drugima, sve sto sam pisao je istina, to sto su neki takve osobe da je istina o njima bliska pljuvanju, to vise o njima govori.

Citat:
Goran Mijailovic:Meni su na primer smešne priče o hardcoded ljudima ;) jer za razliku od nekoga ja sam na ovom forumu godinama srcem i umom i nikada nisam očekivao da treba da budem plaćen ili na bilo koji drugi način obeštećen za vreme provedeno na forumu.

Jedini hardcoded je nadmin Nebojsa Milanovic. Bar sto se statusa tice. Ima u druge svrhe i drugih (cicika npr. a bio je i ventura). Bilo tebi smesno ili ne, to je tako. Mozes i sam pogledati u kodu ako ti je Gojko dao pristup posto necu kopirati kod ovde samo da bih tebi to dokazivao.
Sto se ovog sa placanjem tice, ne znam zasto to pominjes, posto smo svi i radili besplatno i volonterski i ne secam se da je iko trazio da bude placen.

Btw, sto govoris u proslom vremenu? Da nisi zaista odlucio u napustanju pozicija na es-u?

E sad ako 'oces zakljucavaj, odgovorio mi na pitanje ili ne. Osim ako nemas nameru ponovo da prozivas.
[ Zarko Silic @ 16.12.2013. 12:58 ] @
A zasto vi sve to lepo ne resite preko PP-a?

Koga ovde zanimaju ovakve stvari?
[ Shadowed @ 16.12.2013. 13:35 ] @
Da, ja cu pustiti da on po meni pljuje na forumu javno a ja njemu da odgovaram na PP, kako da ne.
A i nemam sta ja da resavam.


S druge strane, broj pregleda teme kaze da izgleda da ipak ima ljudi koje interesuje.
S trece strane, cujes li izvesno pucanje iz pravca Novog Sada zbog necije nezainteresovanosti?
[ Miroslav Jeftić @ 16.12.2013. 13:42 ] @
[ DaliborP @ 16.12.2013. 13:50 ] @
Citat:
Shadowed:
Da, ja cu pustiti da on po meni pljuje na forumu javno a ja njemu da odgovaram na PP, kako da ne.
A i nemam sta ja da resavam.


S druge strane, broj pregleda teme kaze da izgleda da ipak ima ljudi koje interesuje.
S trece strane, cujes li izvesno pucanje iz pravca Novog Sada zbog necije nezainteresovanosti?

Da ti nisi mozda malo previse licno primio taj tvoj "odlazak" sa moderatorske pozicije?
Mislim to je ipak samo forum, nije te devojka ostavila. Moj savet, let it go.
[ Shadowed @ 16.12.2013. 13:54 ] @
Odlazak sam obavio sam tako da nisam imao sta licno da ga prihvatim. A prethodila su desavanja koja jesu bila licna.
Samo sto ne vidim kakve veze ima to sa tim sto sam odgovorio na poruku u kojoj sam prozivan.

Edit: A to kome, sta i kako pisem na forumu nema nikakve veze sa cinjenicom da sam napustio forum, vec sasvim drugim stvarima. No, vec se otislo u offtopic.
[ DaliborP @ 16.12.2013. 13:58 ] @
Citat:
Shadowed: Odlazak sam obavio sam tako da nisam imao sta licno da ga prihvatim. A prethodila su desavanja koja jesu bila licna.
Samo sto ne vidim kakve veze ima to sa tim sto sam odgovorio na poruku u kojoj sam prozivan.

Edit: A to kome, sta i kako pisem na forumu nema nikakve veze sa cinjenicom da sam napustio forum, vec sasvim drugim stvarima. No, vec se otislo u offtopic.

Pa sta znam, meni se cini da vecina tvojih skorasnjih postova se direktno/indirektno odnose na tvoje "probleme" sa moderacijom. Ili te banuju, ili te brisu, prozivanja.....U suprotnom ne bi ni znao da nisi vise moderator ili sta si vec bio. Tako da i nije bas offtopic.
[ Shadowed @ 16.12.2013. 14:08 ] @
Pa, sta da ti kazem, ako hoces, veruj mi na rec, ako neces.. nemoj :)
[ Goran Mijailovic @ 16.12.2013. 14:14 ] @
Citat:
Shadowed:
Da, ja cu pustiti da on po meni pljuje na forumu javno a ja njemu da odgovaram na PP, kako da ne.



Eto rekao si što si imao, ajd sad zdravo, ja ću tebe uvek poštovati zbog tvog doprrinosa ovom forumu i nikad neču reći da si smešan.

[Ovu poruku je menjao Goran Mijailovic dana 16.12.2013. u 20:54 GMT+1]
[ Miroslav Cvejić @ 16.12.2013. 14:43 ] @
To sa reklamiranje je bilo apsurdno u HW forumu još pre koju godinu. Pa smo zbog toga dobili "vodič za kupovinu" koji je rekorder po temama bez odgovora. Tamo kao sme da se daju linkovi za domaće prodavce a u ostatku foruma ne može.

Ono kao malo se ovi što plaćaju banere bunili ili je Nebojši bilo dosadno. I tad su neki moderatori kao i većina korisnika batalili HW forum.

[ Lavlja_Jazbina @ 16.12.2013. 16:05 ] @
Goran Mijailovic
Citat:
Jedini razlog što sam bio mod na ovom forumu je taj što sam uvek radio za njegovu dobrobit,


Citat iz zakljucane iste teme.

Licno me zanima,a procita ce i ostali jer je pitanje u globalu.Zar ne mislis da su ovde svi za dobrobit sajta ili ne ?
[ bakara @ 16.12.2013. 16:22 ] @
Stvarno dosta vise na ovu temu.