[ Zort @ 06.01.2014. 23:14 ] @
Nestao mi je folder D:\torrents. Tu sam cuvao oko 200 gb filmova. Premestao sam fajlove sa jednog mesta unutar foldera, na drugo, medjutim u jednom trenutku zbog prazne baterije laptop se ugasio. Onda sam ga stavio na punjenje i nedugo zatim upalio. Kad sam ga potom upalio foldera nije bilo nigde. Kad odem desnim klikom properties na D particiju pise da je particija maltene puna, odnosno pokazuje kao da se nista nije obrisalo.

Sta sad da radim? Postji li neki nacin da opet mogu da vidim te "izbrisane" fajlove, da ih povratim??? Trebalo bi da napomenem da se laptop nije bas najnormalnije izgasio, vise je nekako odjednom prestao sa radom.
[ Nymeria @ 06.01.2014. 23:36 ] @
Jesi proverio Recycle Bin?
[ Zort @ 06.01.2014. 23:52 ] @
Nije u Recycle Bin jer ga nisam izbrisao ja nego je folder sam nestao. Hvala na paznji u svakom slucaju.
[ calexx @ 07.01.2014. 08:21 ] @
Probaj neki undelete program, iako nisi baš brisao, oni su nestali pa probaj razne načine. Sledeće je da nađeš program za vraćanje podataka, ja sam navikao na GetDataBack a ima ih nekoliko, pa se nadaj da će sve da bude OK. Naravno, apsolutno prestani da bilo šta upisuješ na tu particiju, ne kopiraj, ne instaliraj, baš ništa ne smeš ako hoćeš da podaci opstanu. Program, ako ga već nemaš, instaliraj naravno na C a za vraćanje podataka takođe koristi neku drugu particiju. D ne smeš da diraš ako hoćeš nazad svoje filmove.
[ valerijan @ 07.01.2014. 09:52 ] @
Da li bi u ovom slučaju pomoglo "najbanalnije": Show hidden files and folders, protected system files?

Možda ih je sistem nekako, usled iznenadnog gašenja, zarobio i učinio nevidljivim...pa vredi proveriti i u matičnom, kao i u folderu u koji su fajlovi kopirani.

[Ovu poruku je menjao valerijan dana 07.01.2014. u 12:09 GMT+1]
[ Zort @ 07.01.2014. 15:14 ] @
Nije uspelo, resio sam da formatiram particiju.