[ dencozz @ 15.01.2014. 23:31 ] @
Zdravo svima, ja sam novi clan i sam iz Skopje Makedonija. Nisam znao gdje da nadzem temu za da se pretstavim za pocetka.
Imam 18 godina, bio sam boxer i trenutno ne radim nista,ustvari trenutno gradim domaco studio i imam nekolko problema, pa ocekujem malo pomoci
imam miksetu
povezana mi je sa lapom i kad snimim neki zadatak susti na auducity, a na cubase pa da ne navlazim, koji je problem dali je do lapom, dali je do miksetu ? :/ Hvala mnogo



Edit: izmenjen naslov

[Ovu poruku je menjao Kovacevic Vladimir dana 16.01.2014. u 05:43 GMT+1]
[ Filip_ @ 16.01.2014. 12:16 ] @
Pozz za tebe Denise. Na koji nacin ti je prikljucena mikseta na lap-top (koji ulaz/izlaz). Takodje je bitno i koja ti je mikseta, da li je nova ili je polovna, proverena ili tek kupljena.
[ dencozz @ 16.01.2014. 12:19 ] @
Hvala na pozz Filip, pozz i do tebe, mixeta je nova brate, pre 3-4 dana mi je donesena, na reprodukciju vadi mnogo originalan zvuk - odnosno kad pustem nesta od pc.
Uklucena mi je na "SEND" a vo lapotop na "MIC"
[ Filip_ @ 16.01.2014. 16:34 ] @
Citat:
dencozz: Hvala na pozz Filip, pozz i do tebe, mixeta je nova brate, pre 3-4 dana mi je donesena, na reprodukciju vadi mnogo originalan zvuk - odnosno kad pustem nesta od pc.
Uklucena mi je na "SEND" a vo lapotop na "MIC"


Auh...morao bi da imas out-e (negde pise i main-out) izlaze iz miksete. Tako bi imao zdrav signal iz miksete do kompa (samo do njega), a potom hm...mikrofonski ulaz na integrisanoj kartici u lap-top-u? Koristis njega ili imas neku eksternu zvucnu? Daj pun naziv mikeste (model) pa da vidimo sta moze da se skrpi xd

P.S. - Takodje napisi, sta radis na mikseti pa usnimavas na kompu, signal sa plejera/gramofona ili mikrofona?