[ salesalesale @ 25.01.2014. 14:12 ] @
Stavim ovaj uredjanj da radi u Universal RIPITER MODU i tako radi jedno vreme i pukne veza a sigane u ripiter modu dolazni je 25 DB sto znaci da je super signal, a desava mi se da radi jedno vreme, Ima signal super ali link tj net nece da radi, u cemu je problem ?, i nekad mi dodeli cas adresu a nekad cekam 5 minut.
[ Mile-Lile @ 25.01.2014. 19:30 ] @
planet wap 4033 ne meri jačinu signala u dBm... tako da ako ti piše 25 to je jako loše...
mislim da je to nešto kao CCQ kod Mikrotika... da bi valjalo mora biti iznad 50... vidi kako je kod mene
[ salesalesale @ 26.01.2014. 14:58 ] @
Da li mogu da promenim ovu malu antenicu koja ide uz ovaj ruter da stavim onu grid antenu da li ce ona bolje obavljati posao ?
[ salesalesale @ 26.01.2014. 15:17 ] @
Citat:
Mile-Lile:
planet wap 4033 ne meri jačinu signala u dBm... tako da ako ti piše 25 to je jako loše...
mislim da je to nešto kao CCQ kod Mikrotika... da bi valjalo mora biti iznad 50... vidi kako je kod mene


Kazi mi ovako, Ja imam wi fi koji primam preko Racunara svog , ali imam ga je to zak wi fi, IMam wi fi karticu u racunaru i antenu onu Top, E sad mi kazi isto ovako ,jel mogu ja preko lan kabla da saljem wi fi do rutera iz mog racunara i da serujem dalje wi fi. ili ne?
[ Mile-Lile @ 26.01.2014. 20:00 ] @
Citat:
salesalesale:
Da li mogu da promenim ovu malu antenicu koja ide uz ovaj ruter da stavim onu grid antenu da li ce ona bolje obavljati posao ?

Ako ima veću dobit, bolje će obavljati posao što ne znači da će to biti dovoljno i da će ti završiti posao....

Ovo drugo što si napisao jeste moguće u teoriji ali mislim da ćeš na kraju odustati od toga...
[ salesalesale @ 28.01.2014. 10:15 ] @
Koje mi je bolje ,znaci da promenim antenicu malu da stavim neku mnogo jacu jel da?