[ stankon @ 05.02.2014. 17:11 ] @
Imam problem kada upalim kompjuter svi programi se pokrenu ali internet mogu da koristim tek nakon nekih 5 minuta.
Kada sam kupio comp,doduse polovan,prilikom paljenja kompa nisam morao da cekam ni minut odmah bi bio dozvoljen pristup internetu.
Postoji li nekakva tabela gdje bi ja mogao da poslazem koji programi da se prvi pokrecu prilikom paljenja compa.
Imam nekakav program gdje sam iskljucio da se pojedini programi ne pokrecu prilikom paljenja ali je situacija opet ista.....
[ nissan gt-r @ 05.02.2014. 17:18 ] @
start -> run -> msconfig
[ kunc @ 05.02.2014. 19:29 ] @
Citat:
stankon: Imam problem kada upalim kompjuter svi programi se pokrenu ali internet mogu da koristim tek nakon nekih 5 minuta.
Kada sam kupio comp,doduse polovan,prilikom paljenja kompa nisam morao da cekam ni minut odmah bi bio dozvoljen pristup internetu.
Postoji li nekakva tabela gdje bi ja mogao da poslazem koji programi da se prvi pokrecu prilikom paljenja compa.
Imam nekakav program gdje sam iskljucio da se pojedini programi ne pokrecu prilikom paljenja ali je situacija opet ista.....



ili windows button + R --> msconfig .
Moja preporuka je svakako da skines neki trial Antivirusni i da skeniras sistem, jer nakupi se to sa vremena na vijeme :)
[ jolemisa @ 05.02.2014. 21:33 ] @
Otvori Task Manadzer i pogledaj koji su programi aktivni u moment kada se upali komp.I trebalo bi da i svakom tom programu ima tools ili setinga.Da destikliras sve komande koje su sriklirane da se podizu pri paljenju OS-a i da stikliras pokretanje dvoklikom.