[ Pain36 @ 13.02.2014. 21:21 ] @
Pozdrav i izvinjavam se zbog ovakvog naziva teme, nisam znao kako bolje da ga formulisem. :P
Upisao sam Tehnicki fakultet u Cacku, prva sam godina.
Ali zbog nekih obaveza nisam mogao da dolazim na fakultet tako da nisam ostvario uslov da izadjem ni na jedan ispit.
Ima li neko neki savet ili ideju sta bi mogo da radim posto finansiski nisam u stanju da ponovo idem na fakultet.
Razmisljao sam da radim nesto freelance, pa ko budem uspeo nesto tako da zaradim da upisem nesto.




[ nekicneko90 @ 13.02.2014. 22:41 ] @
Ako znaš da programiraš tu ima da se radi. Dobrih programera nikad dosta.


šta inače znaš i voliš da radiš, koji si vmer upisao na fakultetu?




Možeš da probaš i sa webddesing-om, skini xAru i udri, program je lak (drag and drop), a mogu se dobiti odlični rezultati. Nisam se bavio time, radio sam neke web aplikacije za rad sa bazom podataka, ali nisam ih prodavao. To sam radio za sebe par prijatelja. Ti nemoraš da radiš dinamočke strane, dovoljno je da radiš statičke, koliko sam čuo cene se kreću oko 10.000din.
[ Pain36 @ 14.02.2014. 13:03 ] @
Pa.. znam da radim u photoshopu i illustratoru, znam html, css i php(proceduralno). Krenuo sam da ucim PHP OOP al sam poceo da se zanimam sa wordpressom tako da sam to pauzirao za sada.
Imas neki predlog gde bi mogao da pocnem da radim nesto freelance, osim 99 design?