[ elektrotubic @ 18.02.2014. 18:49 ] @
Dakle laptop iz naslova nece da se upali. Juce kada sam ga upalio poceo je dizati Windows i kada je na ekranu pisalo dobrodosli je zakocio i tako je stojalo jako dugo da sam ga ugasio na taster za ukljucenje. Sledece palenje nista samo svetli oko taster za paljenje i cuje se kuler da vrti i nikakvih znakova zivota vise nije dao. Izvadim jednu ram memoriju probam upaliti i radi. Ugasim ga na to mesto stavim onu izvadjenu i opet se sve redovno upali. Ugasim ga vratim obe memorije nista nece da se upali samo oko tastera za paljenje svetli i cuje se kuler. Izvaim jednu memoriju ostavim drugu i do danas je tako radio. Od danas nece ni samo sa tom drugom memorijom nista samo opet svetli oko tastera za paljenje i cuje se kuler. Dali moze kakav savet?
[ Miroslav Cvejić @ 18.02.2014. 19:16 ] @
Hladan lem na čipsetu.
[ elektrotubic @ 18.02.2014. 20:45 ] @
Probao sam da stavim USB memoriju u laptop i tako da ga palim i onda samo jednom blinkne lampica na USB memoriji
[ Binary Mind @ 19.02.2014. 21:16 ] @
Kao što reče kolega, hladan lem na čipsetu. Ne gine servis koji za ovakve kvarove nije jeftin...
[ elektrotubic @ 19.02.2014. 22:27 ] @
Sutra nosim laptop u servis pa kad se resi obavestavam vas. Pozdrav i hvala na savetima!
[ elektrotubic @ 25.02.2014. 15:20 ] @
laptop je popravljen odradjen je reballing i dobijena je garancija 6 meseci!