[ Milos86 @ 06.03.2014. 21:46 ] @
Imam problem sa prijavljivanjem na app store. Napravio sam apple id, preko kompa naravno.
Kada ukucam id i sifru, na sledecem ekranu mi trazi da ukucam broj visa/master/amex kartice i sigurnosni kod iste i jos neke podatke.
Je l moze to bez davanja tog podatka da se uradi, jer ja i ovako i onako necu skidam applikacije koje se placaju?

Sto se tice iphone, totalni sam noob, znaci, prvi put se srecem sa tim.
[ gojnik @ 06.03.2014. 23:01 ] @
Hmm, ja kad sam pravio apple id za appstore preko kompa morao sam uneti i podatke za platnu karticu. Tako da mislim da ti je to neizbezno ukoliko zelis da skidas aplikacije, makar one bile i free. Kad budes unosio te podatke, za zemlju stavi Hrvatsku jer Srbije nema, odnosno nije je bilo kad sam ja pravio apple id pre oko 1.5 godinu.
[ Milos86 @ 06.03.2014. 23:33 ] @
Prilikom pravljenja id-ja, nije mi trazilo, a sto je najgore, nemam visa vec visa electron koji nije hteo da prihvati :/
[ madamov @ 07.03.2014. 06:29 ] @
U proces treba krenuti tako što ćeš da " kupiš" besplatnu aplikaciju, tada dobijaš opciju "None". Samo, čak i kad prođeš, nećeš se nakupovati sa 3GS modelom, za njega je beše poslednji iOS 5?
[ epidemija @ 10.04.2014. 12:44 ] @
Mislim da je 6.1.3 za 3GS poslednji.

Kada je u pitanju kreiranje apple id-a, jednostavno izaberes viber ili neku besplatnu aplikaciju, i kada dodjes do koraka za platne kartice, samo izaberes 'none', zatim potvrda i download zeljenih besplatnih aplikacija.
[ kvaju @ 10.04.2014. 16:58 ] @
6.1.4 je posljednji mislim, ali mislim da to mora raditi samo pod uvijetom da je US račun, ne HR ili sl.