[ OldClassicGamer @ 31.03.2014. 14:05 ] @
Pozdrav, zeleo bih da postavim pitanje u vezi sa PayPal primanjem novca.
Dakle ovako:
Imam dva PayPal naloga. Jedan je registrovan na drzavu Kipar a jedan na Srbiju.
Ovaj sto je registrovan na Kipar, njega koristim za eBay, jer su mi uvazili Banca Intesa American Express, ali ne zelim da probam da podignem novac na moju Visa Electron karticu jer sam cuo da mogu da blokiraju nalog jer ce videti da drzava nije ista.Tako da ja uglavnom cuvam novac koji primim na taj account na PayPal Balance, i po neki put kupujem. Ovaj drugi sam otvorio skoro, jer je Srbija uvedena na listu, i evo sta bih ja zeleo da uradim. Ja bih da povezem Visa Electron karticu iz Banca Intese na srpski PayPal gde je drzava i adresa 100% tacna, pa bih onda hteo da posaljem novac koji imam na onom nalogu koji je registrovan na Kipar na ovaj iz Srbije, pa me zanima da li je uvedena opcija u Srbiji za Withdraw money, jer bi hteo da iznos koji prebacim sa naloga registrovan na Kipar na srpski nalog podignem na karticu.

Ja sam se raspitivao i nasao sam ova dva zanimljiva rezultata:
http://www.elitesecurity.org/t472714
http://www.danas.rs/danasrs/ek...u_srbiji.4.html?news_id=277555

Zanima me da li je sada u 2014 to stvarno moguce?
Ako ne moze direktno sa PayPal-a, da li mogu nekim posrednim putem da podignem novac koji imam sa PayPal naloga registrovan na Kipar? Mnogo bi mi znacila pomoc. Hvala unapred.
[ CaptainWolfy @ 01.04.2014. 14:40 ] @
Iz ličnog iskustva kažem da nije moguće prebaciti novac na paypal koji je registrovan u srbiji još uvek sem za paypal naloge koji su registrovani kao biznis.

Postoji mogućnost korišćenja trećeg servisa (Payoneer) putem payoneer-a je moguće konektovati paypal nalog i povući pare na payoneer, ovaj servis izdaje karticu (master card) koja stiže u Srbiji bez problema i moguće je podići novac na bilo kom bankomatu.
[ view @ 01.04.2014. 14:51 ] @
da li sigurno funkcionise povlacenje novca u Srbiji sa biznis naloga na racun firme?
[ OldClassicGamer @ 01.04.2014. 16:00 ] @
Citat:
CaptainWolfy:
Iz ličnog iskustva kažem da nije moguće prebaciti novac na paypal koji je registrovan u srbiji još uvek sem za paypal naloge koji su registrovani kao biznis.

Postoji mogućnost korišćenja trećeg servisa (Payoneer) putem payoneer-a je moguće konektovati paypal nalog i povući pare na payoneer, ovaj servis izdaje karticu (master card) koja stiže u Srbiji bez problema i moguće je podići novac na bilo kom bankomatu.


Znaci ako promenim nalog kao biznis onda moze? Super!

EDIT:
Zatvori ja obican nalog, otvori ja biznis nalog, i evo sta se desi ako neko proba da mi salje:
"Currently PayPal accounts in Serbia are only able to send payments. This recipient is not eligible to receive funds."

Aj molim te reci mi kako si ti uspeo da primas na biznis account? Da li treba da linkujem karticu ili nesto? Lazoman je na drugom thread-u spominjao neku opciju "Sell with your PayPal"
Molim vas pomoc.

[Ovu poruku je menjao OldClassicGamer dana 01.04.2014. u 20:25 GMT+1]
[ NaciTwo @ 09.10.2014. 06:43 ] @
i mene bas to zanima