[ kopex @ 20.05.2014. 21:16 ] @
Koristim win 7 i mozilu.
Prije neki dan sam obrisao mozilu i ponovo je instalirao.
Sada je problem što sam izgubio bookmarks adrese.
Da li postoji mogućnost da se ove vrate???
Ako postoji molim da mi se postupno i prosto objasni.
Hvala unaprijed.
[ calexx @ 20.05.2014. 21:30 ] @
Zavisi kako si je obrisao, svi podaci se čuvaju u jednom folderu pa je najbolje da se on pre reinstalacije sačuva. Proveri da li u Users/tvojusername/AppData/Roaming/Mozilla/Firefox/Profiles ima još neki profil osim aktuelnog.
[ kvaju @ 21.05.2014. 23:29 ] @
i ubuduće koristi xmarks, radi izmeđut svih browsera i uvijek ćeš imati sve bookmarke spašene.

u kombinaciji sa lastpassom, ja nemogu zamislit kako bi surfao bez ova 2 addona.
[ calexx @ 22.05.2014. 08:25 ] @
Sve su to rešenja ... ali ne rade ako se zaboravi pa i to obriše. ;) Meni nije problem jer imam gomilu OS na kompu pa i ako nekad zaboravim, imam skoro ažurne kopije na drugim ... mada uvek pre reinstalacije iskopiram važno, nije mi potreban dodatni program.
[ optimizator @ 22.05.2014. 09:40 ] @
Ma ako su ostali tragovi mozile po sistemu vrati sačuvane strane prateći foto,obično se može..



a za kasnije ovde imaš uputstvo kako napraviti rezervnu kopiju i sačuvati je u negde u arhivi.
[ kvaju @ 28.05.2014. 17:23 ] @
Citat:
calexx:
Sve su to rešenja ... ali ne rade ako se zaboravi pa i to obriše. ;) Meni nije problem jer imam gomilu OS na kompu pa i ako nekad zaboravim, imam skoro ažurne kopije na drugim ... mada uvek pre reinstalacije iskopiram važno, nije mi potreban dodatni program.



Pa ovo ti čuva bookmake u oblaku, nisam te baš najbolje shvatio, al eto, preporuka.