[ zica49 @ 15.06.2014. 12:58 ] @
Kolega koji se bavi kompezacijama i sredjivanjem harmonika trenutno ima gips na nozi.Zamolio me da odem u jednu firmu tu u blizini da montiam analizator na par dana da bi on mogao sastaviti ponudu.
Isto tako me zamolio da poslikam trenutno stanje jer ce biti i neki novi ormari sa opremom u ponudi.Taman dok se ispregovara rijesice se i gips.
Poslije druge slike vise nisam mogao od smijeha,prebrojio ormare zakljucio da ih imaju 6 po pogonima..
Moja favorit slika je ovaj drveni ormar....cim pomislim na njega umrem od smijeha.. :) A i reaktivna energija je oborila balkanski rekord :)

Mozda bi trebalo pokrenuti temu za ovakve slike i slicne detalje onako za opustanje...
[img][/img][att_img]
[ ZAS011 @ 15.06.2014. 14:54 ] @

Suv orman, suva piljevina, još suvlja fina prašina, još samo nedostaje loša sklopka da zavarniči.
[ goran_68 @ 15.06.2014. 18:55 ] @
E, stvarno svašta. Orman je za zatvor.
Vidi, pa nema ni šemu :)
[ dvp @ 15.06.2014. 19:08 ] @
Pa dooobro, nije bas orman ko bombona... ))
a sema ... nisam siguran da mora kad se sve vidi jasno sta je sta, i sta je sa sa cim povezano
[ gilopile @ 15.06.2014. 19:17 ] @
Ormance rodilo za jednu buktinju.
[ zica49 @ 15.06.2014. 19:50 ] @
Citat:
goran_68:
Vidi, pa nema ni šemu :)


Mislim da strucnjak sto je to sastavio ne zna ni citati sheme,ali u jednom je potpuno u pravu.Sarafe je lakse uvrnuti u drvo nego u lim he he...

[ goran_68 @ 15.06.2014. 21:34 ] @
Druga stvar mi nije jasna. Kako neko ko dođe (ako uopšte dođe) u tehničku kontrolu može ovome da da dozvolu za rad? Ja sam rad u industriji napustio davno ali se dobro sećam da je inspekcija gledala bukvalno sve. Dolazili su čini mi se dva puta godišnje. Vrata ormana nisu smela da budu otvorena a ne nešto drugo.
[ ybeelsec @ 16.06.2014. 00:03 ] @
imajte na umu da se uz pomoc ovako montirane opreme - ormara, mlate pare
gazdi je najbolji majstor koji je ovako uradio, jer nije kostalo
ima ih u praksi jako mnogo, lose uradjenih, van bilo kakve veze sa propisima
razni inspektori, kad dodju u kontrole, otvoreno traze pare