[ mihajlo.hrin @ 23.06.2014. 16:35 ] @
Imam još stari komp.3 i pošto ima male memorije već mi je ponestalo mesta pa nekad nisam mogao da radim. E ajd ja da obrišem ponešto a nisam stručnjak, i nešto sam zeznuo. Ono najglavnije u microsoftu za mene, samo njega sam i koristio, WORD nešto sam pogrešio. Ne mogu da ga otvorim, a u njemu mi je dosta toga napisano, ŠTA DA RADIM kako da ga vratim?
[ jolemisa @ 02.07.2014. 01:18 ] @
Probaj Recover Files i evo gde mozes da ga skines:http://download.cnet.com/Recover-Files/3000-2094_4-10715455.html
[ Drivee @ 02.07.2014. 01:58 ] @
Uzmi neki USB flesh, skini fajlove pa probaj da ih otvoris na drugom racunaru. Sta ti izbacuje OS? Neka slika, jos podataka.
Koristi system restore..
[ calexx @ 02.07.2014. 08:33 ] @
Hm, ovo me podseća na davnašnju priču sa kolegom kome je počeo da se puni hard pa je brisao sve što mu nije poznato ... pa i dos folder. I posle se čudio zašto komp neće da startuje. :)

Ako si obrisao samo word, prosto ga reinstaliraj ili dokumente prebaci na drugi komp ... mada sve ovo ne mora da znači da nisi obrisao i dokumente. Možda je bolje da to uradi neko ko prepoznaje šta je šta.
[ gilopile @ 02.07.2014. 08:36 ] @
Kao sto rekose, najverovatnije si obrisao neki bitan fajl u skopu word-a i potrebno ga je reinstalisati. Ipak prepusti to nekom strucnijem i da vidi gde su ti dokumenti da ne bi i njih pobrisao....
[ mihajlo.hrin @ 06.07.2014. 12:05 ] @
E... tako je i bilo. Došao mi je čovek koji se razume u to malo me je ,,onako,, ali rešili smo to ali hvala i vama na savetima.