[ dejan1984 @ 12.07.2014. 09:56 ] @
Proveo sam ceo jedan dan na ovom forumu i vidim da ima ljudi koji daju jako dobre i korisne savete kada je u pitanju emigracija u ch.Moja prica pocinje ovako.Pre dva dana sam se vratio iz ch tj.bio sam turisticki kod svojih rodjaka i bukvalno sam odusevljen tom prelepom zemljom koja nudi jako lepe mogucnosti za normalan zivot sa porodicom pa dodjoh do zakljucka da zelim da odem odavde i da pocnem zivot sa verenicom dok je vreme na pravom mestu.Po zanimanju sam tehnicar hidraulike i pneumatike i nemam nikakvog iskustva u tom poslu jer vec 11 godina radim u multinacionalnoj kompaniji koja se bavi obezbedjenjem,tipa manguarding,transport novca i drugih vrednosti,alarmi i video nadzor koja je inace lider u tom poslu na vecini trzista i zove se G4S ...Verenica ce uskoro biti dipl.psiholog sa masterom pa me zanima postoji li neka sansa ili potreba za nasim profilima tamo i neki sajt za trazenje posla u ch.Zaboravih da spomenem da sam u mup-u Srbije zavrsio i vatrogasnu obuku i posedujem sertifikat overen od strane mup-a.Unapred hvala na savetima.Pozz.
[ Braksi @ 12.07.2014. 12:32 ] @
Citat:
dejan1984Proveo sam ceo jedan dan na ovom forumu


a-ha, da si makar malo citao shvatio bi da su vam sanse u domenu teorije. Procitaj ti to jos jednom.
[ fafner @ 12.07.2014. 15:25 ] @
Švajcarska nije samo normalna zemlja, već dosta bogata zemlja i isto tako jedna od najtežih za emigraciju na svijetu danas.
Sve je teže usidriti se, čak i za EU državljane a ne tek državljane Srbije.

Bolje je zanimati se za neke druge, lakše zemlje za emigraciju.
[ dejan1984 @ 12.07.2014. 19:29 ] @
[ elmagico @ 14.07.2014. 09:43 ] @
procitaj temu "emigracija u Svajcarsku" i sve ce ti biti jasno