[ ZokaBa @ 19.07.2014. 21:58 ] @
Pozdrav,Bavim se SW
Ledja

5xMax - siroki zgibovi
5xMax - siroki zgiboi iza vrata
5xMax - Chin ups (zgibovi sa podhvatom)
5xMax - Uski hvat chin ups i
5xMax - Uski hvat sa nadhvatom (pull up)
Mislim da znate sta je chin up, za one koji ne znaju ne znam kako bih objasnio, to su oni zgibovi koje rade bas totalni pocetnici oni najobicniji zgibovi xD Najbolje da ukucate na google ako ne shvatate.

Grudi,biceps

5x20 Sklekovi regularni hvat (ni siroko ni usko)
5x20 Dijamant sklekovi
5x20 Siroki sklekovi
4xMax Chin ups
8x12 Propadanja
Mislim da znate sve vezbe iz ovog plana, za one koji ne znaju: Dijamant sklekovi - sklekovi kod kojih su kaziprsti leve i desne ruke sastavljeni kao i palcevi i tako cine "dijamant". Chin up sam ubacio ovde zato sto oni pogadjaju biceps i podlakticu, a naravno kao i svaki zgib pogadjaju i ledja...

Ramena

Ovde nemam neki plan ako ima neko neki plan sa bodyweight vezbama neka postavi bicu mu zahvalan. Vezbe koje radim za ramena
Propadanja, sklekovi sa poniranjem i sklekovi pod 90 stepeni (Kada torzo i noge prave ugao od 90 stepeni)

Noge, trbusnjaci
5x20 Cucnjevi
5x20 Iskoraci
5x20 Izdizanje na prste

5x20 Razne vezbe za trbusnjake (Obicni trbusnjaci, trbusnjaci na stranu, dizanje nogu, sklopke, dizanje na nogu na vratilu)
5x2 min Preskakanje vijace
I na kraju radim izdrzaje:
Wall sit (sjedenje uza zid) - 1 min
Plank - 45 sec (Svake sedmice povecavam vreme izdrzaja)
Side plank desni - 45 sec
Side plank levi - 45 sec
Izdrzaj u skleku - 45 sec

Moj plan e sad jeli bolje vise ponavljanja a manje serija ili vise serija a manje ponavljanja i koliko treba da bude razmak izmedju serija
Cilj mi je Definicija :)
[ madcama @ 23.07.2014. 09:50 ] @
Da bi imao definiciju moraš prvo da imaš šta da definišeš. Tako da prvo treba da nabaciš masu (mišićnu), a onda da je izdefinišeš. Koliko ja znam definicija se dobija velikim brojem ponavljanja.