[ ljuban @ 21.12.2001. 21:25 ] @
Hteo sam samo da pitam da li je nekom ovde potreban Oracle programer i administrator (radi se o istoj osobi), ili cete i Vi da me pitate pa sta ce ti to, brate, u zivotu???
[ ouros @ 21.12.2001. 21:45 ] @
Citat:
ljuban:
Hteo sam samo da pitam da li je nekom ovde potreban Oracle programer i administrator (radi se o istoj osobi), ili cete i Vi da me pitate pa sta ce ti to, brate, u zivotu???


Sta ce ti to brate u zivotu, mani se kompjutera :))))


_________________
Uros
[ ljuban @ 21.12.2001. 22:22 ] @
Citat:
uros:

Sta ce ti to brate u zivotu, mani se kompjutera :))))


To znam i sam nego da li ima nesto kreativno da se radi. Kakvi ste vi to Web dizajneri kada Vam ne treba neka velika baza za Vase sajtove, mozda i toliko velika da se pola nalazi u SAD a pola kod kuce...


[ ouros @ 21.12.2001. 22:30 ] @
Citat:
ljuban:
Citat:
uros:

Sta ce ti to brate u zivotu, mani se kompjutera :))))


To znam i sam nego da li ima nesto kreativno da se radi. Kakvi ste vi to Web dizajneri kada Vam ne treba neka velika baza za Vase sajtove, mozda i toliko velika da se pola nalazi u SAD a pola kod kuce...




Pa Web Designer-ima obicno ne trebaju baze, programerima obicno trebaju :) A i obicno sami to radimo (bar u mom slucaju), za ostale ne znam. Pa pogledaj na netu, imas dosta poslova gde se trazi Oracle DBA.

Srecno
[ dwarf @ 29.12.2001. 09:50 ] @
Pa ja do sada nikada nisam naleteo na posao gde mi je bila potrebna takva zverka kao sto je Oracle. Jedino napolju da pogledas...