[ ana212 @ 14.08.2014. 19:15 ] @
Pozdrav,
da li neko zna kako mogu da vidim ceo chat ispocetka? nisam nista brisala a hocu da vidim od pocetka godine. neke starije verzije su imale opciju da prikazu ceo chat dok ove novije verzije imaju mogucnost samo tekst najvise 6 meseci unazad. i danas mi se slucajno pojavio chat od datuma koji je stariji od 6 meseci sto znaci da se on nalazi vec negde u memoriji, i kada sam ugasila komp i opet ga upalila, tog datuma vise nije bilo.

hvala unapred na odgovoru
[ ana212 @ 14.08.2014. 19:47 ] @
Inace malopre sam pokusala da instaliram neku verziju iz 2010 jer znam da je tada ta opcija postojala, koristila sam je. Uglavnom, tokom instalacije su mi azurirali na novu verziju i opet sam dobila isto - bez opcije za chat od pocetka tog razgovora. takodje mi se opet nekim cudom pojavio datum stariji od 6 meseci, pa ako neko ima ideju sta i kako raditi,... hvala
[ ekof9 @ 15.08.2014. 21:11 ] @
Probaj pod privacy settings i IM settings pa ovo keep history for da stavis maksimalno. A stariju verziju vise ne mozes koristiti.
blogs.skype.com/2014/06/20/making-way-for-the-next-generation-of-skype-on-desktop/
[ jolemisa @ 19.08.2014. 17:39 ] @
Moze da koristi nekoliko dana dok joj ne ponudi apdejt za najnoviju verziju,a ako je odbije odma zablokira rad te verzije i onda mora da skida ispocetka najnoviju verziju i tako ce raditi,a za tu komandu Privacy,kada udjes mozes da podesis history na forever.Ali ja mislim da si trebala sacuvati kao bookmarks negde na HDD-u na drugoj particiji i kada ti zatreba uradis import,jer posle svake reinstalacije se history gubi ako nije sacuvan.