[ djyova @ 18.08.2014. 16:33 ] @
Nisam koristio prepaid sto godina, al eto zatrebao mi broj zbog vezavinja sa jednim internet nalogom, pa stadoh kod prve trafike i kupih VIP prepaid karticu za 200 dindzi. Kao kartica se aktivira prvim pozivom, pa je ubacih u fon i htedoh da napravim prvi poziv kad ono... "Nemate dovoljno kredita...". Doduse kartica je aktivirina ali kada sam proverio stanje pise da imam 1 dinar, sto znaci da ne mogu da zovem ni njihov call centar.

E sad, mene zanima, posto nisam koristio prepaid kartice godinama, da li je ovo postalo standard za sve operatere (da prodaju kartice bez kredita), ili je to jos jedna VIP-ova izmisljotina za prevaru korisnika? I jos na kartonu kartice stoji stiker "LETNjA PROMOCIJA". Svratio sam kad sam bio u prolazu pored njihovog centra, pa pitah zasto stoji natpis promocija, kad na kartici nema kredita, i dobih odgovor da ima promocije neke, ali kad se uplati najmanje 200 dinara kredita. Ako se ja dobro secam, ranije je bilo kad se kupi prepaid kartica dobije se bar neki inicijalni kredit a ne nista...
[ Matarese @ 20.08.2014. 13:48 ] @
Telekom daje bar toliko koliko si platio karticu a Telenor ima neke
promocije u hiljadama nečega - verovatno ka svojoj mreži. Ako potrošiš
inicijalnih 200 dinara kod telekoma na "uzmi sve" - dođe ti i u Telekomu
na isto, da imaš neke hiljade minuta, poruka, megabajta...
Dakle - VIP lopovi na još jedan maštovit način :)
[ bakara @ 20.08.2014. 15:01 ] @
Vip kartice bi trebalo da imaju 50din kredita, (bar je tako bilo kad sam prosli put kupio) i cim izvrsis prvu dopunu oni bese dupliraju iznos ili tako nesto.
[ Dexic @ 21.08.2014. 06:55 ] @
Nema Telekom 200 dinara kredita neko vreme, vec 50 ili 100, kako koja kartica.
A kod Telenora se placa 300 dinara, a dobija 50:
http://www.telenor.rs/sr/Priva...repaid-paketi/Telenor-pripejd/
[ mr. ako @ 21.08.2014. 23:14 ] @
Konkurencija i slobodno trziste rade svoje! :D
[ djyova @ 21.08.2014. 23:24 ] @
Citat:
bakara:
Vip kartice bi trebalo da imaju 50din kredita, (bar je tako bilo kad sam prosli put kupio) i cim izvrsis prvu dopunu oni bese dupliraju iznos ili tako nesto.


1 dinar! na ovoj sto sam ja kupio.