[ acapn91 @ 19.08.2014. 09:03 ] @
Instalirao sam windows 8.1 posle sedmice. Sedmica je automatski detektovala i instalirala drajvere za pomenutu graficku, ali problem se javlja nakon instalacije 8.1. Posto windows nije automatski instalirao drajvere (kao sto je to slucaj bio sa sedmicom), skinuo sam sa zvanicnog sajta drajvere. Na pola instalacije (napominjem da mi je windows dozovlio instalaciju drajvera, jer da drajveri nisu kompatibilni ne bih mogao ni da zapocnem instalaciju) se ugasio monitor (power lampica svitka, ali nema slike). Restartovao sam "rucno" (na dugme) komp, i nakon bootovanja windowsa monitor se opet gasi.

Ima li neko resenje kako da resim ovaj problem? Da li je problem u drajverima ili necemu drugom?
[ jolemisa @ 19.08.2014. 17:49 ] @
Probaj kada iskljucis komp da izvadis graficku i kontakte izbrisi gumicom za graficke olovke,nemoj ni slucajno prstima da brises i izduvaj slot u kome se ona nalazi.Prodrmaj malo onaj mali kablic sto ide od graficke do kontakta za monitor,vrati sve na svoje mesto i probaj ponovo.Ako ne bude nista moguce da je graficka otisla.