[ milanco @ 25.08.2014. 21:39 ] @
Poštovani forumaši,
Živim u stambenoj zgradi i imam problm sa komšijom koji loži ispod naših terasa jer je kivan na investitiora i tako želi da nas istera, maltretira ili šta već. Loži šta mu padne pod ruku lišće, mokar papir, mokra drva povremeno i plastiku i nijedna inspkcija mu navodno ne može ništa jer nije otvoren plamen i jer loži u svom dorištu ili kući.
Hteo bih da uradim neko merenje kada on zadimi sa loženjem čisto informaivno za mene, a to žele i ostalistanari, pa ako se pokažu šztetne supstance u vazduhu možda će meko i da reaguje.Interesuje me čime mogu da izmerim količinu da nazovem zagađenja kada založi?
Nadam se da će neko moći da pomogne
Hvala unapred
Milan
[ veselinovic @ 26.08.2014. 05:58 ] @
Jeftinije je kupiti stan nego takav instrument.
Nego,
dogovorite se, ti i komsije, pa on kad nalozi vi hidrantski smrk pa po vatri i njemu.
Naravno na glavu neku kapu ili slicno, pa neka on onda nadje ko ga je isprskao.
Balkan bato.
[ milanco @ 26.08.2014. 07:02 ] @
Problem je sto tako nesto ne sme da se uradi jer je povreda njegove imovine i njegove privatnosti. Sreća je njegova što u zgradi nema penzionra koji može da mu se posveti na nekoliko meseci pa da se pravno reši problem. Tako da mi ovo ostaje kao rešenje, jer ipak nisam u mogućnosti da angažujem neki institut da vrši merenja.
[ zica49 @ 26.08.2014. 20:23 ] @
Kad neko dva ili vise puta izazove pozar onda drzavne insitucije moraju obratiti paznju na njega...
[ milanco @ 27.08.2014. 10:22 ] @
Čovek loži kube na drva koje koriste ljudi da peku papriku da ne bi imao otvoren plamen a da bi mnogo dimilo
[ brankotod @ 31.08.2014. 21:07 ] @
Sipni sa terase po kile benzina na njegov šporetić pa će da bude otvoren plamen!
[ milanco @ 01.09.2014. 08:19 ] @
Znači nikako ne mogu da izmerim zagađenost???
[ brankotod @ 01.09.2014. 10:17 ] @
Rekao ti je neko već u nekom postu. Kapuljača+motka+mrak+svedok da si bio kod tašte .