[ ArmaniRS @ 29.09.2014. 20:05 ] @
Imam problem sa starim kompijuterom koji koristim samo za internet , facebook , skidanje razno raznih stvari itd.
Kompijuter je najnormalnije radio do pre neki dan kada je nicim izazvan izbacio onaj crni ekran kao ne moze normalno da startuje windows ili sta vec i onda izbaci ono safe mode , safe mode with networking , safe mode with command prompt , last known good configuration i start windows normally.
E sad ovako probao sam sve redom nista nije htelo start windows normally krene izbaci onaj windows ekran i samo se vrti
Safe modovi ocita one silne fajlove i stane.
Last known good configuration nece.
Dosao sam na ideju da mu reinstaliram windows i nasao cd inace je windows xp sp 3 upitanju kada sam ga bootovo cd ocita sve one stavke i kada treba da krene instaliranje windowsa jednostavno stane.Nakon toga sam probao jos sa dva windows cd i isti slucaj je i sa njima.
Moje pitanje za vas ko zeli i moze da mi pomogne je sta je u pitanju?Dali je mozda crkao hd ili nesto drugo? :D Hvala svima unapred.
[ Binary Mind @ 02.10.2014. 19:20 ] @
Treba da se uradi dijagnostika kvara da bi se utvrdilo šta je problem. Ako uradiš pretragu možda ćeš naći po koji koristan savet u vezi svog problema. Naravno uvek postoji opcija da problem reši neko stručan...
[ gilopile @ 02.10.2014. 19:45 ] @
NAjverovatnije je problem u HDD-u, mozda ima po koji bas sector. Prvo njega proveri ili ga skeniraj sa HDregenerator-om, pa ako imas srece, ispravice po koji BS najcesce se nalazi negde od 1. - 15.GB.