[ mortisaisreda @ 17.10.2014. 17:56 ] @
help! hep! Cekam vec 10 dana da mi se novac poslat sa skrilla pojavi na viza kartici. Do sada je ta transakcija trajala 3 najvise 4 radna dana. Zanima me da li neko ima isti problem ili je to neki problem sa mojim nalogom, bankom ili nesto trece...Poslala sam skrillu mejl na koji mi naravno nisu odgovorili mada navodno odgovaraju u roku od 24 sata! U banci naravno nemaju nista pametno da kazu osim da uplate na kartici nema...U medjuvremenu mi je stigla jos jedna uplata na skrill ali ne smem da je posaljem na vizu jer nemam poma sta se desava...
[ MikacNS @ 17.10.2014. 22:26 ] @
Kontaktiraj ih ovde - http://twitter.com/Ask_Skrill

I meni se desilo ista stvar, nesto je problem do njih i dizanja novca na Visa kartice.

Ja cekam od 3. Oktobra da mi stigne, a danas su mi javili da se mi stici u roku od 7 dana. U medjuvremenu sam izvadio Skrill karticu, da ne moram da razmisljam o ovakvim stvarima ubuduce.
[ mortisaisreda @ 17.10.2014. 23:32 ] @
hvala puno!
trebala bih i ja da izvadim tu njihovu karticu , mada posto do sada nisam imala problema nisam razmisljala o tome...ali bice da je to neizbezno! nadam se da nije komplikovana procedura oko te kartice...