[ hanZo @ 25.10.2014. 14:58 ] @
Pozdrav svima!


Vratio sam se sa broda pre par dana, bio 5 meseci, trebao 6 nego me poslali kuci. Jbga. Otisao sam tamo sa C1/D vizom, i ispostovao sam vizu i vratio se na vreme. Viza vazi do maja 2017. Sad bih hteo da idem u SAD, upoznao sam neku devojku tamo, pa razmisljam da ostanem ako stvari izmedju nas budu funkcionisale a usput bi i da radim nesto dok sam tamo. E sad, ne znam za koju vizu da konkurisem, koju bi vizu najlakse dobio? I da li mogu podneti neki zahtev da promenim vizu iz C1/D u neku drugu vizu, koju bi najlakse dobio? Na primer turisticku vizu ili ne znam ni ja. Kontam da bih mozda najvise sanse imao da konkurisem za turisticku, ne znam. Nisam zaposlen, imam 24 godine i nisam ozenjen. I zavrsio sam informacione tehnologije 4.decembra prosle godine. Ne znam da li da upisem neku skolu pa da odem kao student ili neki internship, ali za internship ove nase agencije nemaju poslove u IT sektoru. Ili da trazim nekog poslodavca iz SAD-a da me zaposli ili nesto. Jel ima neko neku ideju sta da radim? Kontam da posto sam ispostovao ovu vizu da mozda imam malo vece sanse da odem opet ali ne znam koju bi vizu najlakse dobio, + sam nezaposlen. Sa ovom devojkom sam u svakodnevnom kontaktu jos od 6tog Avgusta ove godine.

Zahvalan sam na svakom savetu!