[ bolepks @ 31.10.2014. 22:02 ] @
Na sviču u mreži dešava se da na nekom izlazu nema neta, znak uzvičnika - u čemu je problem? Primera radi imam mrežu sa 8 računara ali dešava se da u toku dana jedan od računara izgubi internet - znak uzvičnika, ali kada isključim i uključim ponovo svič internet dože u čemu je problem?
[ DusanSukovic @ 02.11.2014. 04:40 ] @
Koji je model switcha? Situacija sa uzvicnikom mora biti opisana u prirucniku...
[ bolepks @ 02.11.2014. 18:03 ] @
Tp link mada ne znam da li može do kabla da bude jer su stari oko 5-6 godina kao i do protoka 6Mb
[ DusanSukovic @ 02.11.2014. 21:58 ] @
Jel se moze saznati model switcha? :)
[ valjan @ 02.11.2014. 22:44 ] @
TP-Link je dobar za kućnu primenu ali za ozbiljnu poslovnu nikako - meni je njihova tehnička podrška jednom prilikom savetovala da smanjim protok kroz uređaj i to će rešiti probleme, tako da eto ti odgovor šta je u pitanju. Od nekoliko njihovih modela svičeva, rutera i AP-ova koji su mi u skorije vreme prošli kroz ruke, nijedan nije bio imun na taj sindrom periodičnog resetovanja. Od kad su zamenjeni uređajima drugih proizvođača, prestala je bilo kakva potreba za resetovanjem dotičnih uređaja...
[ bolepks @ 03.11.2014. 06:43 ] @
Pa šta da uradim da stavim neki program net limiter na svakom računaru i da ograničim za početak dali će dati rezultate