[ Dzontravolta @ 19.11.2014. 14:28 ] @
Pozdrav svima od novajlije na forumu!
Posedujem ovaj ruter već godinama i koristio sam ga kod kuće zajedno sa ADSL ruterom koji sam dobio na korišćenje od Verat-a. Kada sam ga prvi put priključivao, Veratov servisni centar mi je (iako nije reč o njihovom uređaju) pomogao da sve podesim kako treba i to je radilo u redu godinama.
U međuvremenu, Verat je postao deo Beotela, i nedavno sam pod novom ugovornom obavezom od njih dobio ADSL/Wireless ruter, a stari sam preneo u kancelariju, gde već 10ak godina imamo njihov ADSL priključak i LAN mrežu.
Danas sam ga prvi put priključio običnim LAN kablom na već postojeći ruter. Posle fabričkog reseta, podešavanje samog signala je prošlo dobro, ali nisam imao podešavanja za ADSL. Tri puta sam zvao (što Beotelovu, što Veratovu) podršku, ne bih li dobio neku informaciju, ali se sve završilo na rečima da oni nisu dužni da pruže podršku kada ja imam sopstveni uređaj (što je za mene novost, jer su mi ranije pomagali oko tih stvari).

Enivej, ima li neko ikakvu ideju šta treba da se podesi da bi proradio net preko ovog rutera?